Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 4 10
Call-Girls 14224
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παλια, όταν εβγαινε καποιος νεος λευκος ποδοσφαιριστης και εκανε τιποτα καλες εμφανισεις, λεγανε αυτος είναι ο λευκος Πελε.

Εγω λεω ότι η ψηλη είναι η λευκη Συνθια, η ναυαρχιδα του πρακτορειου, που τερματισε αδοξα την καρριερα της στην Ελλαδα…

Τεταρτη βραδυ επιστρεφω σπιτι από επαγγελματικο δειπνο. Βρισκομαι Γλυφαδα και με τρωει ο πουτσος μου. Τηλεφωνο στον Κωστα, να δω την Ραμονα μελαχρινη. Αυτή κοιμαται με ωτοασπιδες, μου λεει, θες να τεσταρεις την καινουρια? αλλα δεν σου εγγυωμαι τιποτα, δεν εχω δειγμα, είναι ομορφουλα, αλλα τελειως αματουρι και ψαρωμενη…
Δεν γαμιεται, ας τεσταρω την ψαρωμενη…

Μου ανοιγει με ένα διαφανες νυχτικο και ένα σεξυ στρινγκακι, χωρις σουτιεν. Τα φωτα όλα αναμμενα. Ομορφο προσωπο, γλυκουλα με ομορφα ματια, ψηλη, σιγουρα πανω από 1.75, αλλα αγυμναστη. Βυζι δυομισαρι χαλαρο, αλλα όχι πεσμενο, επιδερμιδα ασπρη από αυτές που στην πρωτη σφαλιαρα, η παλαμη σου ζωγραφιζεται πανω της. Οι φωτογραφιες την αδικουνε.

Στο πεδιο της μαχης, το κοριτσακι είναι όλα τα λεφτα! Πολύ καλο τσιμπουκι, καλα στησιματα και το σημαντικοτερο, αντεχει ανελεητο σφυροκοπημα στον κωλο, που οσο ανεβαζεις στροφες, τοσο καυλωνει!
Αν πραγματι είναι η πρωτη φορα που δουλευει, όπως λεει, τοτε προκειται για αυθεντικο ταλεντο…

Την συναντησα και αποψε για να επιβεβαιωσω την πρωτη μου εντυπωση και ηταν ακομα καλυτερη!

Οι συγκριση με την Συνθια, αναποφευκτη. Τολμω να πω ότι τις δυο πρωτες φορες με την Συνθια, δεν ειχα περασει τοσο καλα οσο με την «ψαρωμενη»!

Πιστευω ότι αν δεν την καψουνε με καμμια δεκαρια ραντεβου την ημερα, θα αφησει εποχη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2013
Πες τα ρε παιχταρά, διότι εδω μέσα θα μας τρελλάνουν!
Πάνε να μας βγάλουν "μπάζα" τις 20χρονες φρεσκαδούρες που τα κάνουν όλα με 150 ευρώ και "γυναικάρες" κάτι 40+ που λογικά θα έπρεπε να έχουν αποσυρθεί από καιρό, αλλά αντ' αυτού ζητάνε 300άρες και δεν τα δίνουν κι όλα!

Και επί τέλους 40+ βρίσκουμε και τζάμπα. 20χρονες δεν βρίσκουμε...
16 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός πες τα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2