Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Call-Girls 43319
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια που ήμουν Αθήνα τη περασμένη βδομάδα, είπα να γνωρίσω επιτέλους τη Φαίη. Το ραντεβού κλείστηκε αμέσως με 2/3 sms σε ξενοδοχείο της παραλιακής. (το σπίτι δεν ήταν ακόμα έτοιμο)
Πάω λίγο νωρίτερα για να κάνω το ντουζάκι και να είμαι έτοιμος. Η Φαίη δεν άργησε. Με το που της είπα το Νο του δωματίου, σε 10 λεπτά είχε φτάσει. Ανοίγοντας τη πόρτα βλέπω ένα κορίτσι που μου έριχνε ένα κεφάλι. Είναι ψηλή 1.75 αλλά με τα τακούνια φτάνει στο θεό. Ότι βλέπετε στις φωτο, αυτό ακριβώς θα δείτε και μπροστά σας συν ένα πολύ χαριτωμένο και όμορφο πρόσωπο. Η πρώτη εντύπωση λοιπόν θετική.
Ανταλλάσουμε κάποια φιλιά για αρχή και πάει στο μπάνιο. Μετά από λίγο, βγαίνει με μαύρο εσώρουχα και έρχεται στο μέρος μου. Βαθιά γλωσσόφιλα και αρχίζω τη περιποίηση από πάνω και σιγά σιγά κατεβαίνω. Δείχνει ότι το απολαμβάνει με κάποιες συσπάσεις και αναστεναγμούς και χαμηλής έντασης φωνούλες.
Αλλάζουμε σειρά και αρχίζει ένα στοματικό με περιποίηση και της γύρω περιοχής με αρκετό σάλιο και πότε με χέρι και πότε χωρίς. Για DT απλά δεν το έχει. Γενικά δεν με ξετρέλανε το στοματικό. Απλά καλό.
Στη συνέχεια στήνεται στα 4 (με θέα τους καθρέφτες) και μπαίνω μέσα της. Καλή αίσθηση πολύ καλό στήσιμο, αντέχει το σκληρό και απαραίτητα θέλει και τα χαστουκάκια της, τα οποία της αρέσουν ιδιαίτερα. Δυστυχώς ο πρώτος γύρος τελειώνει εδώ. Ακολούθησε ντουζάκι (χωριστά) κάποιες κουβέντες και συνέχεια με το 2ο γύρο που είχε μόνο στοματικό.
Σαν συμπέρασμα, μπορώ να πω, ότι δεν το μετάνιωσα αλλά δεν ήταν και κάτι το οποίο θα θυμάμαι.
Η σύγκριση με την Εύα είναι αναπόφευκτη και εδώ η Φαίη υστερεί. Όχι γιατί δεν έχει το πακέτο, αλλά γιατί προσπαθεί να αντιγράψει την Εύα. Είναι καλύτερα να δημιουργήσει το δικό της τύπο και δεν θα χάσει. Η Εύα ήταν μία και μοναδική. Έχω βρεθεί κι με άλλες του group, αλλά κάθε μια είχε το τύπο της.
Αν θα την ξανάβλεπα; Ίσως, δεν ξέρω. Αν η τιμή ήταν στα 120 το πολύ, ναι. Στα 150 + hotel όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.742
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2013
Mια χαρα κριτικη αντικειμενικοτατη..!Να σε ρωτησω ποσες μερες προσπαθουσες να την κλεισεις?
26 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Sorry αλλά τώρα το είδα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα, μια μέρα πριν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2