Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88597
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μαθαινοντας την επιστροφη της Βανεσσας την πηρα τηλεφωνο και μετα απο προτροπη της εκλεισα duo
βανεσσα - αντζελινα.

Για την βανεσσα δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλα να πουμε γιατι ειναι ειναι ηδη γνωστη στο χωρο και εχει αφησει την σταμπα της αν και σε ντουο εδωσε μια πολυ πιο pse εικονα οπου σε αυτο βοηθησε η αντζελινα με την οποια εχει απιστευτη χημεια.

Η αντζελινα ψηλη με πιο μοντελε σωμα και μικρο στηθος , η βανεσσα λιγο πιο κοντη με σιλικονη και κολαρα.

Αφοτου μου συστησε την φιλη της και τα ειπαμε για κανα 2λεπτο με αρπαξαν και πηγαμε για ενα ντουζακι οπου αρχισαν οι δυο να παιζουν με τα αφρολουτρα και δε ελαχιστο χρονο ειχα αφρισει Κουλ μπαινοντας και εγω στο παιχνιδι .

Στη συνεχεια μεταφερθηκαμε στο κρεβατι οπου η θερμοκρασια χτυπησε κοκκινο .
Τα κοριτσια ξεκινησαν με ενα 69 με εμενα εχοντας γεμισει το στομα της με το πουτσο μου τον οποιο εγλειφε με μανια.
Η αντζελινα ειχε αρχισε απο κατω και ανεβαζε στροφες εχοντας βαλει 2 δαχτυλα στη βανεσσα και γλειφοντας την κλειτοριδα της με μανια φτανοντας με σχεδον να τελειωσω , ευτυχως η βανεσσα μουγκριζοντας με το βουλομενο στομα της τραβηχτηκε και απολαυσε εναν οργασμο εχοντας σπασμους .
Τοτε η αντζελινα σηκωθηκε και αφοτου γευτηκε τους χυμους της βανεσσας γλειφοντας βαθια τα δαχτυλα της με επιασε και ουσιαστικα με τα ματια της ηταν σαν να με προσταζε να ξεσκιστουμε .
Δεν προλαβαμε καλα καλα να ξεκινησουμε με την αντζελινα σε πισοκολλητο και η βανεσσα πηρε θεση απο κατω καθοδηγοντας τον πουτσο μου απευθειας στην πυλη του παραδεισου και γλειφοντας την κλειτοριδα της αντζελινας.
Το παιχνιδι συνεχίστηκε με πολλες αλλαγες στασεων καθως και παρτενερ , εκει ενιωσα οτι δεν ημουνα εκει για την ευχαριστιση μου αλλα για την δικη τους κοβοντας με καθε φορα που ημουν ετοιμος να τελειωσω.
Οταν πια δεν αντεχα αλλο και τελικα κατεθεσα ημουν ανασκελα με την βανεσσα να με καβαλαει και εγω να γλειφω την αντζελινα εχοντας φερει την μουναρα της στο προσωπο μου..
Ισως να ηταν και απο τα πιο εντονα χυσιματα της ζωης μου.

Αφοτου εκατσα κανα τεταρτο για να συνελθω βλεπω τα κοριτσια να ντυνονται και τοτε καταλαβα οτι η ωρα ειχε ληξει εδω και κανα δεκαλεπτο .Φευγοντας σκυβει η αντζελινα και ξεκινησε μια πιπα για μερικα δευτερολεπτα οπου μου εδειξε το χαρισμα στο βαθυ λαρυγγι της κανοντας με να αρχιζω να καυλωνω.
Τοτε σηκωθηκε και με ενα βλεμμα ολο καυλα και αυτοπεποιθηση μου υποσχεθηκε οτι την επομενη φορα θα τελειωσει αυτο που αρχισε.

Ανυπομονώ ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
37
Πόντοι:
6.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2013
Γράψτο ρε παίχτη πως γίνονται και καλές παρτούζες με 200 ευρώ διότι εδώ μέσα μερικοί νομίζουν πως πρέπει ντε και καλά να σκάσεις 550+550= 1.100 σε Ρωσίδες "πορνσταρς" σιτιτουρίστριες για να βιώσεις κάτι τέτοιο...
24 Οκτωβρίου, 2013
Παίκτη όταν άλλαζες κοπέλα άλλαζες και σκουφάκι ή όχι;
24 Οκτωβρίου, 2013
Ε οχι και 1000 ευρω ρε φιλε. Στον Αλιμο 2 ρωσσιδες 30αρες κανουν παρτουζα με 50+50 =100 ευρωπουλα. Μην μας πιανουν και τον κολο τα αλλοδαπα. Ακου 1000 !
(Updated: 25 Οκτωβρίου, 2013) 25 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην μου τα λες εμένα αρχηγέ!
Σ' αυτούς που τα ακουμπάνε και καμαρώνουν κι όλας πως "Τα λεφτά μου τα κάνω ότι γουστάρω!" να τα πεις!
25 Οκτωβρίου, 2013
Κάτσε ρε γιατρέ...
Επειδή εσύ,εγώ και πολλοί άλλοι δεν δίνουμε αυτά τα ποσά,τι να κάνουμε δλδ...να τους επιβάλουμε τι θα επιλέξουν;
Νομίζεις ότι δεν γνωρίζουν τις χαμηλότερες τιμές; ή την πιθανότητα να περάσουν και καλύτερα χωρίς να ξοδευτούν...
Το χιλιάρικο για παρτούζα θα το δώσει επειδή θέλει και τον παίρνει να τον δώσει.Επειδή θα είναι τσοντόβιες,ονόματα και μουνάρες(το τελευταίο κάποιες φορές παίζεται)
Το τι θα πάρει απο τα ονόματα και αυτό παίζεται Μεγάλο χαμόγελο
25 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ολες τις φορες μου το αλλαζαν
25 Οκτωβρίου, 2013
Χμμμ;
Ρε παίδες σορρυ κιόλας χωρις να αμφισβητώ κανέναν αλλα επειδη κι ο άλλος γράφει 180μιαμιση ωρα ποσο πήγε το duo?
200 KAI για τις δυο;χωρις extraballs?χωρις cim/cif?
26 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμενα παντως μου πηγε 180 γτ το πηγαμε πολυυυυυ χαλαρα με 2 γυρους κ full program... η αληθεια ειναι ομως οτι στην πρωτη μας επικοινωνια στα owo k cim ζητησε 20 κ 20... 2 μερες μετα το επαιξα κινεζος κ σε δευτερη επικοινωνια ρωτησα τι ισχυει στα 100 κ τι στα 130...γτ κ καλα εβλεπα διαφορετικες τιμες δε διαφορετικα link... κ τοτε πεσαμε στα 15 κ 15....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8