Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Call-Girls 40365
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ο τίτλος αποδίδεται στην γνωστή σε όλους ατάκα του Andy Warhol Κουλ

Είχα σκοπό να τη συναντήσω στο προηγούμενό της τουρ,αρχές Αυγούστου αλλά για λόγους ανωτέρας βίας δεν συνέβη.
Επομένως καταλαβαίνετε την λαχτάρα που είχα ειδικά όταν είχα διαβάσει και τις θετικότατες κριτικές εδώ μέσα.

Μπαίνω μέσα στο καπνιστήριο εεε συγγνώμη στο δωμάτιο της εννοώ του οποίου το σαλονάκι μύριζε σαν το κυλικείο στο λύκειο μας,πολύ ντουμάνι Money Mouth
Το πρόσωπό της είναι αρκετά όμορφο,φοβερές ματάρες αλλά τα 20 έτη(γελάει ο κόσμος) που αναφέρει στο προφίλ της πρέπει να τα έχει ξεπεράσει προ πολλού.
Ας το διορθώσουνε αυτό από το γραφείο,έστω 25-26 να βάλουνε για να μην πώ και παραπάνω.Ασχέτως του πόσο μπορεί να είναι πραγματικά,δε μας ενδιαφέρει.Η εμφάνιση είναι που μετράει.

Το βυζί τούμπανο στην όψη,στην αφή όμως ήτανε Ιντερμπετόν C20/25 Money Mouth οπλισμένο σκυρόδεμα με εμφανές τις ουλές από κάτω Λύπη
Σώμα καλλίγραμμο αλλά κάπως άσπρο μου φάνηκε,μερικά σολάριουμ τα σηκώνει άνετα. Piercing στον αφαλό.Κωλαράκι μικρό,όμορφο.
Στα συν η κούρμπα που κάνει όταν την στήνεις στα 4.

Είναι μεγάλη εργάτρια στην πίπα,αν έπαιζε σε τσόντα θα είχε τίτλο "Oral Fixation". Εμμονή. Στροβιλισμό με τη γλώσσα,χτυπήματα.Δε το αφήνει.
Σε συνδυασμό με τα κλεφτά βλέμματα που σου ρίχνει με τις γαλάζιες ματάρες της είναι κάτι που θα έχω να θυμάμαι.

Στην πράξη πάνω δε με τρέλανε,την ρωτάω που να τελειώσω,όπου θες μου απαντά..αλλά όχι στο πρόσωπο τονίζει μετά από 5 δευτερόλεπτα.
Στο στόμα τότε της λέω,αα ούτε εκεί απαντά Κεφάλι σε τοίχο! Πόσο μπορεί να έχω ξενερώσει σ'αυτή τη φάση Λύπη
Στο social ήταν πολύ ευχάριστη,αν δε με είχε φλομώσει και στη τσιγαρίλα μάλιστα θα ήταν ακόμα καλύτερα.

Μετά από λίγο ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο ή μάλλον την απόπειρα μιας και προτίμησα να μου πάρει πίπα και στο τέλος να τελειώσω στο σώμα της.

Το κάπως σπασμένο πρόσωπο και η απουσία cim/cif(τεράστιο μείον για μένα) παράλληλα με την αύξηση της τιμής Θυμός με ώθησαν να φύγω από τη συνάντηση με αρνητικές εντυπώσεις,με όλο το σεβασμό στα παιδιά που πήγαν και πέρασαν άψογα,παραθέτω προσωπική εμπειρία και μόνο,που ρόλο παίζει το γούστο του καθενός και οι προτεραιότητες που θέτει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 20, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, topscorer, callahan και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού