Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεννοηση ευκολη στο τηλ και η κοπελα ηρθε ακριβως στην ωρα της,ανοιγω την πορτα και μπαινει μεσα ολο χαμογελο μια μουναρα μιλφ με πρασινα ματια,γλυκια φατσουλα και ντυμενη καυλα αλλα κυριλε στυλ οχι ξεκωλο,ηλικια γυρω στα 36,μετα απο μια ευχαριστη συζητιση(μιλαει πολυ καλα ελληνικα)μπαινουμε στο ψητο,αρχιζει να με πνιγει με τις βυζαρες της που ειναι τουμπανο,και με βυζαινει και πιπιλαω σαν αχορταγος,σηκωνεται ορθια και γυρναει την κωλαρα σε στυλ στριπτιζ και ξαφνικα βρισκομαι αναμεσα σε δυο υπεροχα κωλομερια και γλυφω σαν μανιακος και το κεφαλι μου πηγαινει αριστερα δεξια απο τις μπατσες που δεχομαι απο τα κωλομερια,γυρναει με ξαπλωνει και αρχιζει το facesitting(το χομπυ μουΧαμόγελο,το απολαμβανε και εκεινη και φαινοταν απο τα υγρα της(λεμε τωρα),μετα απο καποια λεπτα απνοιας αρχιζει ενα προστυχο τσιμπουκι με καρφωμα στα ματια,καιρος να παρω εκδικιση και ξεκιναω facefucking και βγαζω ηχους γοριλλα,τα μουγγητα της καθως γαμαω το λαρυγγι της με κανουν να μη μπορω να κρατηθω αλλο και τραβιεμαι να μη τελειοσω τελευταια στιγμη,η κοπελα το κατεχει το deepthroat,την στηνω στα 4 για να εχω την κωλαρα σε πρωτο πλανο και αρχιζω σφυροκοπημα ανελεητο,δεν μπορεσα να κρατηθω για πολυ και παραδοθηκα(εχυσα),μετα απο χαλαρωση και ενα ερασιτεχνικο μασαζ ξεκινησε ο 2ος γυρος που ηταν πιο χαλαρος και ερωτικος,γενικα περασα πολυ καλα με την κοπελα και θα την ξανασυναντησω,εχει και καλες τιμες(μου θυμηζει και την καθηγητρια αγγλικων οταν ημουν μικρος στο φροντιστηριο)Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2013
Καλημέρα. Αυξήθηκε στα 80 η τιμή; Γιατί νομίζω ήταν 60.
06 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προφανως εχει συμπεριληφθη το ελευθερο στματικο +20 (λεω εγω τωρα)
S
Sc0rpi0s
06 Οκτωβρίου, 2013
Την έχω πάρει πολλές φορές παλιότερα. Αλλά μην τρελλαθούμε κιόλας, όχι και 36...
07 Οκτωβρίου, 2013
Θα μπορούσες να μου δώσεις ένα τηλαφωνάκι της paola αδελφέ;
Σ'ευχαριστώ
Μπίλυ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4