Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δυσκολο στη συναντηση γιατι φοβαται λιγο το αλλοδαπων. Τελικα ηρθε πρωι στην ωρα της στο Λακομπα . Οχι πολυ ψηλη, γεματουλα, αφρατη με ωραιο φυσικο βυζακι και κυριως ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΟΡΕΞΗ. Με το που μπηκε βαθια φιλια και την εγδυσα αμεσως. Αφρατη επιδερμιδα κολαρακι πεταχτο ροδα που γινεται αμεσως σφιχτη και μυρωδατη. Δεν με αφησε να κανω πολλα και πηγε στο μπανιο για ντους παρ' ολο που μυριζε σαμπουαν. Την περιμενα στο κρεβατι και επεσε επανω μου γλυφωντας με και κατεβαινοντας στον φιλο της. Η πιπα της βραιαα γλυκια να σε φτιαχνει για την συνεχεια. Την γυρισα ανασκελα και την εγλυφα αρκετη ωρα μεχρι που που εκανε κεφαλοκλειδωμα μουγκριζοντας. ''Θα σε πηδηξω'' μου λεει. Καθεται επανω μου και αρχιζει μια ιππασια μεχρι τελους. Εγω τελειωσα κι αυτη ακομη συνεχιζε. ''Ολο μεσα , ολο μεσα'' φωναζε.
Ησυχασαμε για λιγο με ενα κρυο ντους και αρχισα να την πασπατευω στα βυζακια και καΤΩ με τα δαχτυλα μου. Προσπαθησα να βαλω κολοδαχτυλο αλλα με σταματησε επειδη ηταν στεγνη. Λιγο γλυψιματακι στη κλειτοριδα της και η απαραιτητα κρεμουλα βοηθησαν να την γυρισω στα τεσσρα και να μπω θριαμβευτης στο κολαρακι της. Ποναγε ξεποναγε εγω δεν σταματαγε με τιποτε. Βοηθουσε κι εκεινη με κουνηματα και τελειωσα σχετικα γρηγορα. Ευτυχως μου λεει ειχα αρχισει να ποναω πολυ. Οχι πως ειμαι μεγαλος αλλα και το πρωκτικο θελει την προδιαθεση του. Να μην τα πολυλογω στην μια ωρα και κατι που εμεινε κονευα να τελειωσω για τριτη φορα αλλα ειπαμε. Τα χρονια φαινονται.
Το Αλικακι ντυθηκε και δωσαμε φιλια για το επανιδειν. Μην ζηταει κανεις τηλεφωνο. Απανταει ΜΟΝΟ με sms και καταλαβαινει πολυ καλα ελληνικα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
sexodaskalos
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
18
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2013
φιλε μου πως μπορω να την βρω?
07 Οκτωβρίου, 2013
παίζει ν αμου στείλεις το τηλ. ευχαριστώ.
08 Οκτωβρίου, 2013
Για χοντρούλα μήπως τα 100 ευρώ ειναι πολλα...????Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Z
z4
06 Νοεμβρίου, 2013
Μηπως ειναι ευκολο ενα τηλ.για να στειλω κανα sms? Ευχαριστω πολυ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4