Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λοιπον ο τιτλος αφορα τον καλυτερο κωλο που εχω συναντησει ποτε στην ζωη μου...τετοιον που πολλα και καλα ¨Brazilian¨τα ριχνει στον καιαδα..κωλος ποιημα που λεμε..τετοιος που θελεις να τον εχεις συνεχεια στα τεσσερα...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο απο προσωπο σημειωτεων χανει (φοραει και σιδερακια αν και αυτο σημασια δεν εχει και για τον λογο που θα αναφερω παρακατω Χαμόγελο) οι φωτο λιγο επεξεργασμενες..τα μαλλια της κυριως εχει αλλαξει οσον αφορα το χρωμα..petit , προσχαρη , καλο speaking οσο αφορα και το ελληνικο οσο και το αγγλικο...τσεχα ως προς της καταγωγης της.... ενω οσον αφορα το ¨o.w.o¨ (+20 Ε) ρουμανικης καταγωγης και βαλε Μεγάλο χαμόγελο deep throat κανονικατο και με μπολικα φτυσιματα...to καραμελωμα κοντα στο 10 και τα γλωσοφιλλα της οσο εκει που δεν παει Γερο-μύστης η αληθεια ειναι οτι μετα απο αυτο που συναντησα cim @ cif δεν πηγε καν στο μυαλο μου..γιατι αυτην την θεα στην τεσσερα δεν θα την εχανα ποτε και για κανεναν λογο στην ζωη μου...¨η μικρα¨αντεχει¨τα παντα Χαμόγελο και παιρνει πρωτοβουλιες για ολα... εν τελει τσεχικο πιπινι 22 χρ.. που κατεχει το αθλημα μεχρι να βρει τον επομενο αγαπουλα οποτε και θα το σταματησει...οπως μου ειπε Μεγάλο χαμόγελο και κατι ακομα..οσον αφορα το πρακτορειο..η συννενοηση αψογη..και η κοπελλα κανονικα της στην ωρα της ουτε ενα λεπτο δεν αργησε..keep going ¨A¨ kisses

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
docrx8
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2013
δυνατό πιπινάκι , για ωραια Κατσικογάμης
28 Σεπτεμβρίου, 2013
ετσι.......Μεγάλο χαμόγελο
28 Σεπτεμβρίου, 2013
παντως παρα πολυ προσφατα οταν πατησα το κινητο της για να δω τι ωρα ειχε παει, προλαβα να διαβασω 3 μηνυματα απο αγαπουληδες οι οποιοι ηθελαν συναντηση . Πιθανον να ειχε και αλλα ομως το iphone αυτα εδειχνε. Οποτε κυριοι το πιτσιρικι ηδη πολιορκειται και οποιος προλαβει προλαβε!
28 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγά ρε !στα @@ μας να πουμε αν γκομενιζει!
29 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατι σε ολα πρεπει να εισαι αντιδραστικος Χμμμ; απλα μια ερωτηση κανω Έρωτας
30 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λογικό ακούγεται , τέτοιο ουρί , όποιος προλάβει τον Κύριο θα δει Γλώσσα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6