Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνία είναι στο περίπου και την κοπέλα την έχω συναντήσει περισσότερες φορές.
Σαν κορμί είναι αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες με λίγο μεγαλύτερη κοιλίτσα αλλά σφικτό σώμα με όμορφα πόδια, μεγάλο στήθος και ύψος στο 1,70, βαρύ κορμί νταρντάνικο. Ματάρες και πρόσωπο συμπαθητικά και χαρακτηριστικά Ρώσικα.
Στον αγώνα τώρα... ξεκινάει με το που θα μπεί στο δωμάτιο, με επιθετική διάθεση και δεν λέει όχι σε τίποτα. Συστήνετε για άγριες και συνεχόμενες καταστάσεις και για άνδρες με αντοχές.
Στην πίπα σε περιποιήτε άψογα και στο επίμαχο σημείο και σε όλη την γύρω περιοχή και θα βάλει την γώσσα της όπου γουστάρεις και χωρίς όρια. Απολαμβάνει και το γλυψιμο το δικό σου αλλά και στο πήδημα θα πάρει όποια στάση θέλεις και θα συμμετάσχει ανάλογα και με αρκετή φωνή. Βέβαια δεν είναι πετίτ και λόγω των κιλών της δεν είναι να την πετάς από εδώ και από εκει και να κάνεις ακροβατικά (τουλάχιστον όχι εγώ).
Γενικά δεν θα πεί όχι σε τίποτα (ούτε στην πίσω τρυπούλα) και τα διαλλείματα μεταξύ των πηδημάτων - πιπών είναι σύντομα και ελάχιστα. Αν αντέχεις να χύσεις και στο καπάκι να συνεχίσεις θα ακολουθήσει με ευκολία για να μην πώ θα το επιδιώξει.
Ο.Κ. δεν είναι η μοντέλα - πιπίνα - φρεσκαδούρα - wanabe πορνοστάρ αλλά είναι γυναικάρα, γεμίζει το κρεβάτι και για εμάς που γουστάρουμε νταρντανοειδή είναι ότι πρέπει και η συμπεριφορά της και η εμφανισή της και η τιμή της.

Υ.Γ. Για πολλοστή φορά ...... ΔΕΝ δίνω καμμία πληροφορία σε άτομα με 0 πόστ και 0 κριτικές...... η προσφορά μου για αυτούς είναι αποκλειστικά μέσα από τις κριτικές μου....όχι άλλα μηνύματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
veneto
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
1.323
Πόντοι:
6.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2013
για μιλφακι μου φαινεται?!!!Χμμμ;
και μπαμπατσακα???ή κανω λαθος?
27 Αυγούστου, 2013
Να το δωσουμε εμεις τοτε αφου σου ναι τετοιος κοπος Μεγάλο χαμόγελο

http://www.callgirlsgr.com/Baleria-p-falhro-gynaika-ntarntana--gia-dynamika-goysta-ad1293.html
29 Αυγούστου, 2013
την παιρνω τηλ εδω και κανα τριωρο και δεν το σηκωνει.....τι στο διαολο παιζει???
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3