Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Call-Girls 28990
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Πρώτη φορά που γράφω κριτική καθώς και πρώτη που συνευρίσκομαι με call-girl και για όλα ευθύνεται το bourdela.com Μεγάλο χαμόγελο

Μιας και εδώ στη Λάρισα στο θέμα σεξ μας περνάν για αμερικανάκια,δλδ να σαι και ευγνώμων που σου δίνουμε κοπέλα για το
σπίτι,μην τυχόν και την διώξεις δεν θα ξαναπάρεις ποτέ άλλη,πλήρωσε και στο κωλόμπαρο έξτρα κατοστάρικα να βγούν τα
νοίκια,να μην πω για τα μπουρδέλα-στούντιο όπου επικρατεί δικτατορικός νόμος με πολλά ΔΕΝ και χωρίς κατέβασμα τιμών.

Κάπως έτσι σκέφτηκα ότι το μόνο λογικό και πολύ πιο συμφέρον θα ήταν να σταμπάρω μια κοπέλα,να επικοινωνήσω για το ραντεβού
και να πάρω τα ΜΜΜ να κατέβω Αθήνα να ρίξω ένα πούτσο και να ξαναγυρίσω με το επόμενο δρομολόγιο σπιτάκι μου Ντροπή
Μπαίνοντας λοιπόν το πρωί στο φόρουμ διαβάζω για την Ατζελίνα,στέλνω μνμ άκυρο.Στέλνω στην Εβα 22,άκυρο.Διαβάζω κριτική για
την Ιζαμπέλα και βλέπω το γλυκό καυλάκι την Αννούλα.Ο φίλος έγραφε και για άψογη συμπεριφορά του γραφείου κάτι που ισχύει και
με το παραπάνω.

Παίρνω τηλ στο γραφείο λοιπόν και μου λέει μια φωνούλα "σήμερα δουλέυει η Αννα και η Παωλίνα".
Την Αννα την Αννα της λέω.Υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσει επιπλοκή η κοπέλα,ρωτάω,γιατί θα πάρω τη συγκοινωνία να κατέβω Αθήνα,να συνευρεθώ και να επιστρέψω.Μου λέει "καμμία".Περίπου εφτά με οκτώ το βράδυ θα σας τηλεφωνήσω της λέω.Καλά κάνετε
για να την έχω διαθέσιμη μου λέει.Τι έγινε ρε παιδιά;Όνειρο ζω μη με ξυπνάτε.

Χοτέλ,λοιπόν τηλεφωνάρω και μετά από 35 λεπτά ανοίγω την πόρτα και μένω ΜΑΛΑΚΑΣ.
Βέβαια φόραγε τα ψιλοτάκουνά της που της έδιναν δέκα πόντους,φόραγε ένα φορεματάκι κλασσική Βαλκάνια
με το γούστο στο ναδίρ,αλλά δεν είμαι και στυλίστας,για άλλο λόγο κατέβηκα.Γνωριμία και φιλάκια στο
μάγουλο,ορμώντας απ ευθείας στη γλωσσίτσα της.Είσαι και βιαστικός μου λέει!Πλάκα κάνεις,για να ρθω
από Λάρισα πόσες ώρες,βιαστικός το λές εσύ αυτό;Χαμογελάκια,γδύσιμο και βλέπω μια μουνάρα με κάτι
λειριά σαν του κόκκορα,το καταπίνω και μου λέει "καθαρή είμαι" το βλέπω της λέω,αλλά εγώ μετά από
τόσες ώρες δρόμο κρατιόμουν για να μπώ μαζί σου στο ντούζ.Κανένα πρόβλημα μου λέει,πάμε.Παιχνιδάκια
με το νερό γλυψίματα και από τους δύο,πιπούλα στα όρθια,τι άλλο να ζητήσει κανείς.

Η Άννα έχει εκπληκτική διάθεση,έχει το ιδανικό σώμα για μένα,με χαμηλό ποσοστό λίπους,όχι όμως
ανορεξικό.Μοντελέ δεν θα το λεγα,γιατί το κατάσσω πιο πάνω.Προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη,
δεν μου πε ποτέ όχι μόνο όταν κατάλαβε ότι είμαι λάτρης των γλωσσόφιλων.Εκεί μου πε ότι μπορεί να
παίζει θέμα με τα ούλα και κάπως έτσι κολλάς νοσήματα.Εκεί της έδειξα τα "ούλα' μου γιατί της είπα
ότι χωρίς γλωσσόφιλο δουλειά δε γίνεται.Τελικά έγινε χαμός,γενικά όμως είναι επιφυλακτική απ ότι είπε
στο θέμα γλωσσόφιλο.Εκσπερμάτιση στο στόμα δεν δέχεται απ ότι μου πε,χωρίς να το ψάξω κ όλας.

Οι χρεώσεις της ήταν 110 το βασικό με μια εκτόνωση,συν 20 πρωκτό,συν 20 ακάποτο συν 20 δεύτερο χύσιμο.
Αν τα πάρεις όλα αυτά 150 πληρώνεις τελικά,εμένα μου κανε και μια έκπτωση 20 ευρώ για τον δρόμο
που έκαναΓλώσσα Μόνο στην αρχή μου μίλησε για χρήματα,ρωτώντας αν πράγματι ξέρω τις χρεώσεις.Απάντηση
καταφατική και δεν μου ξανάπε ποτέ τίποτα,τρελό συν για μένα.Στα της ώρας μου χάρισε και ένα τέταρτο,
λέγοντάς μου να μην περιμένει κάτω,αλλά να ναι μαζί μου.

Στα της μάχης δεν έγραψα πολλά γιατί ήμουν ολιγαρκής και δε ζήτησα πολλά.Δεν άκουσα το όχι απο το στοματάκι της.Το γραφείο ΑΨΟΓΟ,στο σόσιαλ τέλεια,γενικότερα άξιζε και με το παραπάνω οι οκτώ ώρες
αυθημερόν ταξιδιού και σαφώς θα το ξανάκανα.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που με τις κριτικές τους ήταν ακριβέστατοι και δεν έφαγα ήττα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7.313
Πόντοι:
2.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2013
Σωστος φιλε η αννουλα πολυ καλη αλλα κ συ τοσα χιλιομετρα για ερωτα!

Απαιχτος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1