Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απορώ πως στην εποχή της ηλεκτρονικής μετάδοσης της πληροφορίας μερικά γραφεία εξακολουθούν την τακτική της δεκαετίας των 90's.

θες μωρή μπακατέλα να αναβαθμίσεις το μπουρδελάκι της Φυλής σε eshop? πάρε μια καλλιτέχνη να στο στήσει σωστά , αναβάθμισε το προιόν σου και τις υπηρεσίες σου και πρώτα απ όλα μάθε να σέβεσαι τα χρήματα που λαμβάνεις από τον πελάτη σου...

για να μην μακρηγορώ με καθυστέρηση 60' ήρθε τελικά η Ανίτα...με είχε βέβαια φίλος προειδοποιήσει πως πρόκειται περι ερασιτέχνιδος ,αλλά που να πάει το μυαλό μου σε τέτοιο πράγμα...

με κοίταγε σα χάνος από την ώρα που μπήκε και ο μόνος λόγος που έμεινε ήταν ότι ήταν γλυκιά ,έμοιαζε με 16χρονο και το σωματάκι ήταν λαμπάδα...μέχρι εκεί όλα καλά...

μετά το μπάνιο της άρχισαν τα περίεργα ...στην αρχή μου λέει ξέρεις +20 εξτρα η πίπα άνευ λέω Οκ προχώρα ...μου κάνει να βγάλω το σουτιέν? Κεφάλι σε τοίχο! λέω και σουτιέν και κυλοτάκι τώρα... άρχισε λοιπόν να μου τρίβεται -για φιλιά ούτε συζήτηση- του πήρα και το βυζάκι στο στόμα αλλά μόλις τράβηξα την πετσέτα άρχισαν οι γκρίνιες.... ωχ ειναι μεγάλο είναι χοντρό είναι το να είναι τ'αλλο δεν μπορώ να το βάλω στο στόμα...λεω σιγά σιγα και αρχίζω το δάχτυλο...αρχικά πολύ σφικτή αλλά με το που έβαλα ένα δάχτυλο μας άκουσε η ρεσεψιόν...oh fuck oh fuck oh fuck...αμάν λέω τι έγινε ρε παιδιά...λέω πονάς? λίγο μου απαντάει και ξαναρχίζω....πάλι τα ίδια την γυρίζω 69 αρχίζει να μου τον παίζει άτσαλα γίνεται το πουλί μου κόκκινο ...λέω έλα να βάλουμε προφυλακτικό και ξάπλωσε χαλαρά... βάζω το σκούφο ,κατέβασε το καλά μου λέει το προφυλακτικό ...λέω σιγά σιγά το κατεβάζω...ανοίγει τα πόδια και μόλις μπαίνω τα ξανακλείνει ,βάζει και το χέρι της να μου κρατάει το πουλί...λέω τι έγινε ρε παιδάκι μου ? τίποτα λέει its Ok ...κάνω να κουνηθώ μια δυο αρχίζει πάλι τις φωνές λες και την βίαζα....εν τω μεταξύ δε χαλάρωνε κιολας η πουτάνα με το κεφάλι σηκωμένο σε στάση κουτάλι και τα πόδια κλειστά... μου ρθε να της ρίξω μια σφαλιάρα να λυποθυμήσει μπας και γαμήσω με την ησυχία μου αλλά λέω ασε ...τραβήχτηκα της λέω ντύσου πάρε και τα 100 και αντε στη μάνα σου γιατί δεν κάνεις για αυτή τη δουλειά....
γυρίζει λοιπόν με τουπέ και μου κάνει ,το ξέρω....μωρή αστο διάολο που το ξέρεις κιόλας και μας ταλαιπωρείς νυχτιάτικα...

προτείνεται σε όσους έχουν βάσανα στην ψυχή τους ,συμπλέγματα στερητικά και κάθε λογής ανώμαλο που αρέσκεται να ακούει μια μιξοπαρθένα να βελάζει βάζοντάς της δάχτυλο...περαστικά μας Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2013
και γιατι ρε αρχηγε την πληρωσες?με αυτα που κανετε χαλαει η πιατσα και το καθε πορνιδιο επιβιωνει...
17 Αυγούστου, 2013
+1 απο μενα. Κορυφαια κριτικη οπως παντα(ή τις περισσοτερες φορες......)
Παντως ο παραλληλισμος με Φυλης e-shop δεν ειναι σωστος.
Αν ηταν απο Φυλης το κοριτσι θα στον ειχε εξαφανισει.....Δε θα δυσκολευοταν καθολου.
17 Αυγούστου, 2013
Κρίμα τα 100ε ...
17 Αυγούστου, 2013
Τελικά το γραφείο αυτό συνεχίζει την παράδοση στα παλτά.
17 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αρχηγέ μου την πλήρωσα για να μην μπορεί το κάθε μαλακισμένο εδώ μέσα να μου την λέει ότι θάβω αυτές που δεν μου κάθονται τσάμπα ...
ευτυχώς δεν γαμάω από το υστέρημά μου αλλά από τα περισευούμενα και έτσι δεν έχω ανάγκη κανέναν να μου κάνει χάρες
18 Αυγούστου, 2013
Το γνωστό γραφείο με τις γνωστές ξεπέτες αλλά τι να κάνουν και αυτοί αυτές βρίσκουν αυτές δουλεύουν.
18 Αυγούστου, 2013
Δεν πειράζει Nitro μου! Εσύ να είσαι καλά! Πάμε παρακάτω!
04 Σεπτεμβρίου, 2013
"μου ρθε να της ρίξω μια σφαλιάρα να λυποθυμήσει μπας και γαμήσω με την ησυχία μου αλλά λέω ασε "

Ακόμα γελάω... (με την ατάκα, όχι με τη φάση)
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 5241
22 Οκτωβρίου, 2013
"μου ρθε να της ρίξω μια σφαλιάρα να λυποθυμήσει μπας και γαμήσω με την ησυχία μου αλλά λέω ασε "

δεν υπαρχεις λεμε !! χοχοχοΜεγάλο χαμόγελο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9