Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οντας λιγο κουμπωμενος απτη προηγουμενη πολυ μετρια εμπειρια μου με την Ολια αποφασισα να δοκιμασω την Κελλυ που μου εκανε κλικ. Η Κελλυ ειναι 21 ετων απο Ρωσσια Σιβηρια ( και φιλη της Ολλας επισης Γλώσσα ) Λοιπον η κοπελα ειναι πιο ομορφη απτις φωτογραφιες. Ηρθε πολυ περιποιημενη με τακουνια και μαυρο φορεμα. Υψος 1.70-1.75, προσωπο αψεγαδιαστο, βυζι 2.5αρι και σωμα πολυ ωραιο γενικοτερα. Με το που ηρθε μπηκε για μπανιο και οταν επεστρεψε με αρπαξε στα γλωσσοφιλα και μεταφερθηκαμε στο κρεβατο οπου αρχισε η μαχη.. Πιπα καλη αν και δεν θα ελεγα οτι ειναι το ατου της. Στο σεξ δε λεει οχι σε τιποτα και συμμετεχει σε μεγαλο βαθμο. Αναλ κανει αλλα δεν δοκιμασα. Πισω τρυπα φαινεται δουλεμενη αλλα οχι ξεσκισμενη. Χεχε! Aφου λοιπον την πηρα σε καθε δυνατη σταση και μερος μεταφερθηκαμε στο μπανιο οπου ηρθε και το τελος με cif. Διαλλειμα για τσιγαρακι και σοσιαλ ταιμ. Μετα απο λιγο ξεκινησε και 2ος γυρος με μικροτερη ενταση απο μερους μου οντας λιωμα απτον 1ο Χεχε! Στο τελος της μερας εμεινα πολυ ικανοποιημενος σε σημειο που δεν το περιμενα τοσο και απο αποψη συμμετοχης και εμφανισης. Πιθανοτατα θα ξαναγινει repeat μεχρι Σεπτεμβρη που θαναι εδω. Αυτα.. Συνεχεια διακοπων τωρα.. ;)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2013
Αντε δόξα σοι!μας εβγαλες το λάδι με σιντυ ,λορενα!καλες βουτιές!Καλη φαινεται με πρόσφατη θητεία στο RGFM !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1