Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μολις εμαθα οτι επεστρεψε η Ελβιρα κινησα γη και ουρανο να μαθω πως θα την συναντησω.Αφου την πηρα τηλεφωνο κανονισα σημερα το μεσημερακι συναντηση μαζι της.Δικος της χωρος,προσωρινος βεβαια διοτι σκεφτεται να μετακομισει σε αλλη περιοχη.Μολις εφτασα την πηρα τηλεφωνο και μου ειπε σε ποιον οροφο ειναι,ανεβηκα με το ασανσερ και χτυπησα το κουδουνι,μολις ανοιξε η πορτα με υποδεχτηκε με ενα κοκκινο διαφανο baby doll και ενα κοκκινο στρινγκ.Αφου με αγκαλιασε και με φιλησε πηγαμε και στο δωματιο οπου μου προσφερε απο το ψυγειο εμφιαλωμενο μπουκαλακι νερο, κατσαμε λιγο στον καναπε και μιλησαμε για διαφορα πραγματα.Μετα αρχισα να γδυνομαι και ξαπλωσα στο κρεβατι αφου εβγαλε το baby doll και το στρινγκ ηρθε απο πανω και μου εφερε στο προσωπο τις βυζαρες της,φυσικα δεν την αφησα ετσι αρχισα να τις γλειφω τις ρωγες της.Υστερα απο μερικα λεπτα σταματησα και την αφησα να κατεβει σιγα σιγα προς τα κατω οπου αρχισε να τριβει τις βυζαρες της στον πουτσο μου,μολις εγινε ανορθωση τον εβαλε αναμεσα και ξεκινησε ενα ισπανικο τελειο ενω μου ελεγε να της τα σφιγγω δυνατα.Μετα ηρθε η ωρα να ξεκινησει πιπα,κατεβηκε προς τα κατω και αρχισε να γλειφει το κεφαλακι,τον κορμο και μετα τις φρεσκοξυρισμενες μπαλες μου,αφου τις καραμελωσε τον εβαλε στο στομα της και ξεκινησε να τον γλειφει,μιλαμε τελεια πιπα με το ζορι κρατηθηκα να μην τελειωσω.Αφου μου πηρε πιπα για αρκετα λεπτα,την σταματησα και της ειπα σειρα μου να σε περιποιηθω,ξαπλωσε και αρχισα να γλειφω το πεντακαθαρο,μοσχομυριστο ξυρισμενο μουνακι της.Αφου την εγλειψα για αρκετα λεπτα μου ζητησε τον πουτσο μου στο στομα της για να τον γλειψει παλι,αυτη την φορα τον επαιρνε ολο μεσα τον καταπινε κυριολεκτικα.Μετα σηκωθηκα και μου φορεσε το προφυλακτικο και στηθηκε στα τεσσερα για να της τον βαλω,αφου την γαμαγα χαλαρα στην αρχη μου ζητησε να την γαμησω πιο δυνατα,ανεβασα ρυθμους της τον καρφωνα ολον μεσα και οσο πιο δυνατα μπορουσα ενω τις εριχνα χαστουκια στα κωλομαγουλα.Δυστυχως μετα απο μερικα λεπτα τελειωσα,το δυστυχως το αναφερω διοτι δεν προλαβα να την παρω απο πισω αλλα δεν πειραζει την επομενη φορα θα της το ξεσκισω το κωλαρακι.Αυτα τα ολιγα για την συνευρεση μου με την Ελβιρα η οποια συνεχιζει να παραμενει αξιοτιμη επιλογη,φτηνη και τα κανει ολα χωρις να βιαζεται...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2013
Συναγωνιστη μου, 6 απο τους 7 ΔΕΝ τους βοηθησε η κριτικη σου γιατι:
Δεν περιγραφεις την κοπελλα, ουτε το χωρο, ουτε δινεις καποια αλλη χρησιμη πληροφορια.
Βελτιωσε το αυτο στο μελλον για να σε διαβαζουμε με ενδιαφερον.
Πολυ φιλικαΜεγάλο χαμόγελο
11 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαρακι Toninno ο λογος που δεν περιεγραψα την κοπελα ειναι διοτι οι φωτο της δειχνουν το ποια ειναι πολυ καθαρα(προσωπο,σωμα),οσον αφορα τον χωρο το εγραψα οτι ειναι προσωρινος σε καμια εβδομαδα θα φυγει απο εκει οποτε ποια η ουσια..Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
11 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρόσεχε τα ακάποτα φίλε .
11 Αυγούστου, 2013
φιλαρακι υπαρχει τηλ για να επικοινωνησω μαζιτης .ευχαριστω
12 Αυγούστου, 2013
το τηλ τησ κοπελας μπορεις να το στειλεις se pm? ευχαριστω!Μεγάλο χαμόγελο
13 Αυγούστου, 2013
Παιδια παιζει καπου το τηλεφωνο της? καιγομαι. Την ψαχνω εδω και 6 μηνες
14 Αυγούστου, 2013
μάγκες όποιος έχει το τηλ της θα μπορούσε να μου το στείλει και σε εμένα σε pm? ευχαριστώ
12 Νοεμβρίου, 2013
θα το εκτιμουσα και εγω το τηλεφωνο επικοινωνιας, οποιος το εχει παρακαλω να μου στειλει pm... Ευχαριστω θερμα!
21 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε παιδια το τηλ της ρε παιδια... να μου το στηλει καποιος σε μην.
23 Απριλίου, 2014
παιδιά μπορεί κάποιος να μου δώσει τηλ??
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2