Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Call-Girls 14947
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο!!!!Την Dana την ειχα βαλει στο ματι απο παληα αλλα κολλημενος με τα city-tours την ειχα αφησει! Ερχομενος απο δυο πολυ κακα και ακριβα meetings ειπα να δω την Dana την προηγουμενη βδομαδα(για πρωτη φορα) για 2 ωρες περασα τελεια και αποφασισα να επαναλαβω το meeting αυτη την βδομαδα για 3 ωρες.Η κοπελλα ειναι εντυπωσιακη με τα ψηλοτακουνα γυρω στο 1.85 κλασσικη ρωσσιδα με πολυ ωραιο προσωπο και μεγαλα εκφραστικα ματια!! Μεγαλο ατου ενα πραγματικο αψογο στηθος φυσικο μεταξυ 2-3 βαρυ ,στητο με απιστευτη ρωγα και τελεια αφηΓλώσσα!!Απο τα καλυτερα στηθη που εχω δει!!Δυστυχως οι φωτογραφιες μαλλον κακο παρα καλο κανουν στην κοπελλα!!Και στις 2 συναντησεις περασα περρισοτερο απο καλα ,ειδικα την δευτερη φορα ηταν τελεια!!Η Dana πραγματικα μ εκανε κομματια ,απιστευτη συμμετοχη αρχιζοντας απο απιστευτα γλωσσοφιλα,βρεθηκαμε ενωμενοι, και σε διαφορα σχηματα παντου στο δωματιο με τρελλενε ο τροπος που λικνιζοτανε στους καθρεπτες και στους τοιχους,ο τροπος που χρισημοποιουσε το κορμι της σε ολο μου το σωμα με καβλωνε συνεχως,απιστευτα στησιματα και το κυριωτερο ουτε ΕΝΑ μην η οχι!!Δουλευει καθε ευρω που παιρνει ,κορυφαιο VFM για μενα!!Μαθαινει και Αγγλικα οποτε το προβλημα της επικοινωνιας θα λυθει!!Περασα τοσο καλα που ισως να μην ειμαι 100% αντικειμενικος ΑΛΛΑ το αποτελεσμα μετραει οποτε ετοιμαζομε να την ξαναδωΓλώσσα! Καλο καλοκαιρι σ ολους!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2013
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
tapas
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
30
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού