Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Call-Girls 40384
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειτα απο αποτυχημενες προσπαθειες για συναντηση μαζι της , καποιες φορες λογω full booked και αλλες επειδη δεν βολευε το προγραμμα μου , τελικα εγινε ενα απογευμα νωρις για 1.5 ωρα στο χωρο της .

Η εμφανιση της Cindy στις φωτογραφιες της , υποσχοταν πολλα και δικαιωθηκα . Μελαχρινη με υψος 1.70 , με τα διαφορα μπιζου να την στολιζουν (που κατα την αποψη μου νομιζω οτι το παρακανει) , με ματαρες γαλαζιες , σωμα καλοσχηματισμενο με εντυπωσιακα 3αρια συλικονατα βυζια , με διαφορα tatoo στην πλατη και μικρο κωλαρακι πεταχτο .


Παρολο τα συνεχη full booked , η διαθεση και συμμετοχη της κοπελας στα υψη . Πολλα γλωσσοφιλα και πολυ καλη πιπα , που οταν το γυρισαμε σε 69 έγινε μουσκεμα . Πολυ καλη στα στησιματα , δεχεται οτι σταση γουσταρεις . Ειναι για gfe αλλα κανει και για σκληρες καταστασεις , για pse . Μιλαει καλα την Αγγλικη γλωσα . Η Cindy σιγουρα είναι Vfm .


Στο "ημιχρονο" της εκανα εντατικο....μαθημα της Ελληνικης γλωσσας , διαφορες λεξεις και ολοκληρωμενες προτασεις Μεγάλο χαμόγελο

Επειδη ειναι η πρωτη μου κριτικη μου βαζει οριο στην βαθμολογια . Οποτε την παραθετω παρακατω


Εμφάνιση (πρόσωπο)*8

Εμφάνιση (σώμα)*8

Γενική συμπεριφορά*8

Επικοινωνία*8

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή*8

Σχέση απόδοσης/τιμής*9


Καλα να περνατε


Grigoris or....Wonderful Person

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Gregnik
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2013
εγώ γιατί νόμιζα πως το wonderful person ήταν το υποκοριστικό που σου χε δώσει το GAE?

και ο Κωστάκης έτσι σε φωνάζει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1