Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 133 10
Call-Girls 303864
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνια δεν θυμαμαι καλα.
Η αληθεια ειναι καπου μεταξυ της κριτικης του Αντι και των αλλων συναγωνιστων.
Λοιπόν το κοριτσι είναι όντως μικρο 22 χρόνων και άσχημουλι Χαμόγελο, θυμίζει το κοριτσακι του γειτονα, δεν με χάλασε πολύ (?) αφού από σώματάκι είναι οκ, λεπτό και "μαζεμένο", βολικο δηλαδή για κωλοτουμπες!!!!

Βυζί, βυζακι μικρο, κωλαρακι Ελληνικό στρουμπουλο και καλοστεκουμενο, φιλιά με γλώσσα, άλλα χείλη σφιχτά ρε παιδί μου δεν τα άφηνε ελευθερα να βεντουζαρουν Χαμόγελο, πίπα καλη, βαθιά με σάλιο μέχρι το λαρύγγι, γλύψιμο παντού αρχίδια μύδια και γλυφωκωλι άμα γουστερνετε, καλά στησιματα όπου και όπως διαταξετε, ανοιχτά μουνοχειλα, όχι χοντρά, λόγω κατασκευής, στενό μουνακι!!!

Όλα τα κάνει, προσπαθεί να σε ευχαριστήσει άλλα δεν είναι η επαγγελματίας, Κωλος, ναι Κωλος για σφαλιάρες και γαμησι μέχρι να ψοφησεις, εκεί έκατσα!!
Το δρομολογιο είχε ως εξής : Κώλο, κώλο, μουνί, κώλο, κώλο πίπα, κώλο, μουνί και πάλι από την αρχή!! Δέχετε ότι σας καυλωσει, 3 δάκτυλά στο μουνί 2 στον κώλο και αναποδη πίπα με το κεφάλι να κρέμεται έξω από το κρεβάτι συγχρόνως, την γαμουσα ολη την ωρα με σταση ενδιαμεσα για τσιγαρο, και δεν είπε όχι, αντέχει την ταλαιπωρία, αλλά γενικως δεν βγαζει την καυλα να θελεις να την σκισεις ρε παιδι μου.
Δεν είναι μουναρα, δεν είναι γκομεναρα, είναι όμως μικρή και φιλότιμη, έτσι όπως την είδα εγώ. Και βέβαια δεν είναι για 150, την σωζει οτι δινει κωλαρακι και το νεαρο της ηλικιας της.

Θετικα: Ακριβης στην ωρα της και μαλιστα ηρθε νωριτερα αφου της εστειλα το δωματιο, μικρη, πιπινι θα ελεγα, φιλοτιμη κανει προσπαθεια να σε κερδισει, δεχτικη και γενικως το παλευει.

Αρνητικα: Καλά δεν το συζηταμε οτι 150 ειναι ΠΑΡΑ-ΠΑΡΑ πολλα για την συγκεκριμενη κοπελα, μικρο υψος, μικρο στηθος, ντεκαβλε προσωπο, δεν κανει για βυζολαγνους, πατουσες δεν κοιταξα Χαμόγελο

Υ.Γ. Πριν φύγει μου είπε αν έχω καμία φίλη να κάνουμε τρίο, άλλα και για κάνα φιλο για παρτούζα δεν λεει οχι, πραγμα που μου εκανε εντυπωση και δειχνει οτι τελικα δεν ειναι και το τοσο αθωω μικρο που θελει να περασει
Αυτά και σε άλλα με υγεία!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rebetis
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
263
Πόντοι:
3.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taz_s, doc_lin, Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2013
θέλει και παρτούζα για να πάρει κι άλλα 150 ευρώ για μια ώρα ... ρε ουστ φόλα !!
17 Ιουλίου, 2013
150;;; τι λέτε ρεεεε...
26 Μαρτίου, 2014
Εισαι σίγουρος ότι δίνει κώλο φιλε ρεμπετη? Στο mail που μου εστειλε μου ειπε όχι κατηγορηματικα Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3