Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Call-Girls 21589
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ασ μιλήσω και εγώ με όρους οικολογίας
Η Όλγα φαίνεται κούκλα ...αλλά η πραγματικότητα ξεγελά...
κανόνας: κρύβεται κάτι
Πολύ αδύνατη σε σχέση με τις φωτό...προγναθισμό...και γενικά μου θύμισε τη γιαγιά μου εξ αρχής πρίν να με εκνευρίσει όπως θα καταλάβετε παρακάτω.
Μπανάκι αμφιβάλλω αν έκανε ,βγαίνοντας πολύ γρήγορα....
Υστερικά γελάκια που έπρεπε να τη αποστείλω παρότι πηρε το δωράκι της.
Πιπα καλή ὀμως, γλείψιμο μή, τούτο όχι, χαίδεμα δάκτυλο στο μνάκι της όχι....μυρωδίτσα υπαρκτή
Καβαλήκεμα καλό αλλά δε το άντεξε πολύ και με γύρισε να τη πηδήξω στα τέσσερα, που όμως γρήγορα τη γύρισα σε μισοπλαγιαστό πισοκωλητό που άρχισε και εδώ τα μή....τελικά ξεθύμανα...
Πηγαίνω γιά μπανιο και βγαίνοντας τη βλέπω να ντύνεται.
πολοι στο μισάωρο...που πας ...απάντηση ...είσαι πολύ μακρυά (αγία Παρασκευή) άρα φεύγω ...άντε γαμήσου και φύγε ....το μετάνοιωσα που δε τη χερούκλιασα ,δεν είναι του στυλ μου αλλά έπρεπε
Αφού είχε φύγει τηλεφώνησα και μένουν κάγκελο ζητώντας συγνώμη....
Την επομένη ημέρα (18 ώρες μετά) κτυπά το τηλέφωνο , από το γραφείο ζητώντας συγνώμη, λέγοντας ότι δεν αισθανόταν καλά....αν ήθελα με την ίδια θα είχα έκπτωση 30 ευρώ
Βρε ούστ αλήτισσα Ρωσίδα που μ´έκανες να φάω φόλα....δε θα επιβιώσεις αν κοροιδεύεις κορίτσι μου
Εκτ´ός αν πηδιέσαι καλά με δοκιμαστές (προκλητούς εδώ και απ´εκεί γράφοντας αμπελοφιλοσοφίες...μόνο ξυνός μούστος)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2013
γιατρέ μου σε εκνεύρισε και φαίνεται...εσύ δεν γράφεις έτσι...θέλω να πιστεύω οτι δεν υπονοείς τίποτα όταν λες για δοκιμαστές Χμμμ;,γιατί ούτε τους ξέρω ούτε με ξέρουν...

εμένα πάντως εξακολουθώ να λέω μου έκανε αεροπλανικά αλλά...επίσης την βρήκα να ντύνεται μόλις βγήκα από το ντους
11 Ιουλίου, 2013
Μάλλον είχε δίκιο ο palermoΧμμμ;
12 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ο Palermo αγαπητέ δεν ξέρω τι είπε .Εγώ ξέρω πως πέρασα εγώ...ασε που η άποψη του Palermo δεν λογίζεται ως αντικειμενική αφού βασίζεται σε κριτήρια εκτός του πίνακα βαθμολόγησης....
12 Ιουλίου, 2013
Εγω θα διαφωνησω οτι η συγκεκριμενη ειναι ασχημη η οτι οι φωτο ειναι παραπλανητικες αντιθετως θα ελεγα οτι εχει κορμαρα αλλα απο την αλλη θα συμφωνησω οτι δεν πολυγουσταρει την δευτερη φορα οπως επισης και τα δαχτυλα γενικως.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4