Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση μπαμ μπαμ!δεν θα πω πολλα γιατι οι περισσοτεροι τα γνωριζετε!με το που μπαινει στο δωματιο κατευθειαν με φιλαει και μου πιανει το εργαλειο,αρχισα τα χουφτωματα και γω και αφου πεταξαμε τα ρουχα μας της ειπα πως παω να κανω ντουζακι,κατευθειαν και αυτη μαζι μου,αφου τρυφτηκαμε αρχισε μια πιπα ολα τα λεφτα!τα πηρε στο στομα και μετα πηγαμε στο κρεβατι και αρχισε παλι μια πιπα ονειρο...καναμε 69 και ειχε γινει μουσκεμα,της λεω να περασω το σκουφακι και χωρις να προλαβω να κανω κατι με ξαπλωνει και ανεβαινει πανω μου,γαμιοταν με μανια,καταθεση και απο τους 2,μπανακι,μιλησαμε κανα 5λεπτο και αμεσως τον πηρε στο στομα της παλι,μετα απο αρκετα λεπτα μιας λυσασμενης πιπας περναει προφυλακτικο την βαζω κατω και αρχισα το σφυροκοπημα,αλλαγη στα 4 μετα,χυσιμο απο μερους της,με ξαπλωνει παλι μου βγαζει το προφυλακτικο και αρχισε την πιπα,περασμα προφυλακτικου και ανεβαινει παλι πανω μου(μου ειπε πως ειναι η αγαπημενη της σταση)και αρχισε ενα τρελο γαμησι,πραγματικα με πονεσε ο πουτσος μου,καταθεση,μπανακι,μιλησαμε και φυγαμε μετα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2013
φιλε καλησπερα ..θα μπορουσες να δωσεις τηλεφωνο εποικινωνιας με Μαρινα?
ευχαριστω προκαταβολικα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1