Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 15 10
Call-Girls 47865
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συναντηση κανονιστηκε μεσω sms για χτες το βραδυ σε ξενοδοχειο του Παγκρατιου!με το που μπαινει με φιλαει και κατευθυνεται στο κρεβατι,με ρωταει αν εχω κανει ντουζ!μπαινω για μπανιο κ με το π βγαινω ειχε βγαλει το φορεματακι της και αφου με φιλησε μπηκε κ αυτη με την σειρα της!με το που βγηκε κατευθειαν με ξαπλωσε και αρχισε να με γλυφει!μετα της εκανα λιγο μασαζακι συνοδευομενο με καποια φιλακια και αρχισε να καυλωνει και αυτη,αμεσως μου τον πηρε στο στομα και αρχισε ενα καλο τσιμπουκι!μετα την ξαπλωσα και αρχισα εγω το γλυψιμο,μου εσφιγγε τα χερια και εβγαζε κραυγες,μετα απο λιγα λεπτα και αφου ειχε τρελαθει ηθελε να μου βαλλει το προφυλακτικο,εγω ομως την τραβηξα και συνεχισα το γλυψιμο και αυτη τρελαθηκε περισσοτερο!μετα περασμα προφυλακτικου και σεξακι,τελειωσαμε σχεδον μαζι!μετα εκανα το μπανακι μου και επειδη ημουν πτωμα και δεν ειχα αλλες αντοχες της ειπα να μην πεσει δευτερος γυρος,κουβεντουλα και φυγαμε!πολυ φιλικο ατομο και προσχαρο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2013
Εχετε καταταξει καποιοι κι αυτην την κοπελα στην κατηγορια εκεινων, που οταν γραφτει καλη κριτικη, σπευδετε να πειτε οτι "δεν σας βοηθησε"?
Τι συμπτωση?
Οσες κριτικες ειναι καλες, "δεν βοηθησαν".
Αποκορυφωμα η κριτικη του gregory παρακατω, που ειναι ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΗ, αλλά μονο...5 στους 19 βοηθηθηκαν. Προφανως επειδη ελεγε καλα λογια για την κοπελα.
ΜΙΑ κριτικη μονο φαινεται να βοηθησε, με 12/14, που...ω τι εκπληξη, ειναι αρνητικη!!!
Προτεινω να απαλειφθεί η επιλογη αυτή, γιατι εχει καταντησει και λιγο γελοιο το θεμα.
Ειναι ενας απο τους λογους που δεν εγραψα ποτέ πια κριτικη εκτος απο μια φορα, γιατι ενω εγραψα αναλυτικα τα παντα, μου εγραψαν ενα....8/26, επειδη προφανως η κοπελα τοτε ηταν καινουργια και ετρωγε το ψωμι μερικων.
Σημειωνω, οτι την κοπελα δεν την εχω συναντησει ΠΟΤΕ, μην σπευσει κανενας ανοητος να με πει προμοτορα ή αγαπούλη.
Απλα εχει καταντησει αηδια λιγο το θεμα αυτο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1