Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 10 10
Call-Girls 40813
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με βικτωρια!Το μονο που κρατώ απο το μιτινγκ ειναι η καλη συμμετοχη της!27 δεν ειναι οπως γραφει το πρακτορείο και οι φωτο με γυαλαδα,ρετους,επεξεργασμενεs ,αποκρύπτουν ατέλειες !milf κατάσταση γυρω στα 35 ,κοντή 1,65 περίπου,ωραία εκφραστικα πράσινα ματια καλα τσιμπουκωχειλα!Σωμα χαλαρό με ψιλοπεσμενο λωκο ,μες τη φακιδα!Δεν ειναι το μοντελε κορμι το αψεγαδιαστο,λειο,στιλπνο που ψάχνεις !στηθη 2αρια χαλαρα ψιλοπεσμενα με ρωγα που τσιτωνει οταν καυλωνει!Στα θετικα ,γνωρίζει καλα ελληνικα καθως εχει κάποια χρονια Ελλάδα συνεπως στο σοσιαλ ολα καλα!επιπροσθετα ειναι πολυ ευγενικη ,προσχαρη με χιούμορ και γενικα αν σε γουστάρει θα φας καλα!προσωπικα παρεβλεψα την εξωτερικη της εμφάνιση που δε συναυδει με τα γούστα μου και στο ψητό και κυρίως θεμα πέρασα σχετικα καλα αν και μπορούσε να με κανει να περάσω ακομα καλύτερα!Οτι γράψανε και αλλοι συμπαίκτες για ερωτήσεις τύπου τι ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ στο σεξ ,δεν κανει dfk,fk,ισχύουν!Καθαρη γυναικα πριν και μετα απο καθε ball μπανακι και χρήση διάλυματος!Δυνατη πιπα ,d-throat το χει για πλάκα ,με φτυσιματα,στον εξαφανίζει άνετα,σφιχτή με γλώσσα και παίξιματα κ εξωτερικα ,ar,tea bagging και ολα τα παραπάνω συνδυάζονται με το πεινασμενο-λαγνο βλέμμα και το αποτέλεσμα πολυ καλο αλλα και αν δεν κρατηθείς μπορει να σε τελειώσει πριν καν της τον χωσεις!εμπειρη στα στησιματα και αρχικά με προέτρεψε να μην την πάρω απο κωλο!Χρηση λιπαντικου και στις δυο τρυπες και σφυροκοπημα στα 4 με εναλλαγή κλισης ,spanking ,βογγητα ωραία και dirty talk απο τους δυο μας,ass fingering για ζέσταμα και εναλλαγή στο πολυ σφικτο κωλαρακι που με παιδεψε αρκετα να τον χωσω παρόλο το λιπαντικο και φτυσιματα !προτροπη να ειμαι προσεκτικός και να κινούμαι σε χαμηλές στροφές ,σιγα σιγα ενω ανέβαζα ρυθμό αυτη άρχιζε να βογγαει απο πόνο και ηδονή και έπαιζε με το μουνι της δακτυλιαζοντας το!γυρισμα σε cow and reverse και ο κωλος άνοιξε για τα καλα και γουσταρε!τελειωμα στο στόμα χωρις να βιαστεί να τα φτυσει αλλα συνέχιζε να παιζει με τα χυσια μου με τη γλώσσα της!στο δεύτερο γύρο δε μ άφησε για λωκο και οι λόγοι οτι ειναι αμαθη και οτι το καυλι μου θα την καταστρέψει!εκει και μονο χάνει πόντους στη συμμετοχη!δεν έκανε χρήση λιπαντικου αλλα μονο με φτυσιματα και το μουνι της παρόλο την ηλικία της ειναι πολυ σφικτο και υγρο αλλα και σε αίσθηση επισης!δεν ειπε σε τιποτα οχι και στο καβαλημα το εχει χαλαρα και σε γρήγορους ρυθμούς με δυνατο κοπανημα!συνοψιζωντας θεωρω οτι ειναι καλη περίπτωση για ξεκαυλωμα και μονο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού