Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επηρεασμένος και εγώ απο τις photos παίρνω προχθές τηλ την Gabriela και κλείνω για την άλλη ημέρα ραντεβού μαζί της. Αφού πρώτα μου ζήτησε να την πάρω απ'το σπίτι της. Με ψιλοχάλασε λίγο η απαιτησή της. (προφανώς το κάνει για να μην πληρώνει ταξι και πιθανόν να δουλέυει μόνη της.)

Τέσπα δεν με ενδιαφέρει. Με που την βλέπω λοιπόν αποκομίζω θετικές εντυπώσεις, η αλήθεια όμως είναι ότι στις photos φαίνεται πιο sexy και όμορφη. Ψιλοαλογάκι λοιπόν με ωραία μελαμψή επιδερμίδα κάτι που εμένα με τρελαίνει προσωπικά.Γλώσσα Την ρώτησα αν είναι απο solarium και μου είπε πώς όχι. Τέσπα ας το πιστέψουμε και αυτό.Εμμμμ

Αφού μιλήσαμε για κανά πεντάλεπτο περί ανέμων και υδάτων μέχρι να κάνει το τσιγάρο της, μου ζήτησε πρωτίστως τα λεφτά. (Δέυτερο ψιλοξενέρωμαΛύπη)

Όταν άρχισε όμως να με φιλάει και να μου παίρνει πίπα άλλαξα γνώμη αμέσως.Γλώσσα

Η κοπέλα κατέχει την μαεστρία της πίπας κάτι που είναι πολύ βασικό για εμένα για τη μετέπειτα πορείά.

Αφού λοιπόν την γύρισα στα τέσσερα (αφού πρώτα είχα χαρεί το μουνάκι της με 69) με συνοδεία ωραίων κραυγών προσπάθησα να μην εκσπερματώσω ώστε να την πάρω και σε ιεραποστολική στάση (ήθελα να την χορτάσω και απο τις δύο πλευρές ο άτιμος!)

Η κοπέλα λοιπόν είναι δυναμίτης και τα δίνει όλα η τουλάχιστον προσπαθεί.. (κατ'εμε θα μπορούσε και καλύτερα.)

Σε γενικές γραμμές λοιπόν μη φοβάστε, η Gabriela δεν είναι πεταμένα λεφτά..

Ξέχασα να αναφέρω το στήθος της το οποίο είναι αρκετά μεγαλούτσικο άλλα ψιλοπεσμένο.
Τρίτο ξενέρωμα είναι (δεν το ζήτησα βέβαια) ότι δεν το χάρηκα κιόλας.

Η Gabriela λοιπόν είναι ένα έυθυμο χαρούμενο κορίτσι και αισιόδοξο. Αυτά τα τρία χαρακτηριστικά της σου ανεβάζουν την ψυχολογία. Αυτό μπορεί να είναι λίγο άκυρο με τις υπηρεσίες απλά ήθελα να το αναφέρω όσο αφορά την άυρα της.

Δεν έχω πάει με πολλά Call-Girls γιατί ασχολούμαι πολύ πρόσφατα με αυτό το σπόρ, ελάχιστα για την ακρίβεια. Άλλα μέχρι τώρα η Gabriela είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει, και απο εμφάνιση και απο υπηρεσίες.


Y.Γ. Σας παρακαλώ μη μου τα πρήξετε με PM ζητώντας μου το τηλ της.. Η διαδικασία είναι απλή. Mπείτε στο freelist.gr και πληκτρολογήστε στο πλαίσιο εκεί που λέει: "λέξη η φράση αναζήτησης" Gabriela

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 13, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Aitherovamon
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2013
πολυ ευαισθητα αρχιδια εχεις...........να το προσεξεις....
15 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σημασία είναι ότι είναι μεγάλα και όχι ευαίσθητα..Μεγάλο χαμόγελο
15 Ιουνίου, 2013
Για τα 100 ΟΚ ειναι αλλα βγαζει πια μια αισθηση μιζεριας. Περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις.
15 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν εντόπισα κάποια μιζέρια, προφανώς εννοείς ότι την έχουν πάρει τα χρόνια;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4