Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβου κλειστηκε πολυ ευκολα με ενα τηλεφωνημα 1-2 μερες πριν την συναντηση (μιας και 8α εφτανα Α8ηνα αεροπορικος και η8ελα να ειναι ολα ο.κ) σε γνωστο ξενοδοχειο του κεντρου.

Η κυρια ητανε ακριβός στην ωρα τις, χτυπαει την πορτα και ανοιγοντας βλεπω αυτο που περιμενα, μια σχετικα κοντουλα κυρια με εντυπωσιακο μπουστο, φιλακι στο στομα και σπασιμο του παγου με ενα χαμογελο, (κανοντας με να χαλαρωσω αμμεσα) και αρχισε να βγαζει τα ρουχα, στην 8εα του στη8ους εμεινα.... μαλακας, απιστευτο για τα χρονια τις, φυσικο στητο και στο τελειο μεγε8ος για τα γουστα μου, οτι αφορα το υπολοιπο σωμα αρκετα καλο για τα χρονια τις, εμενα μου αρεσε παντος, δεν με χαλασε κατι.

Κανει μπανακι και ξαπλωνει διπλα μου, αρχισαμε την κουβεντα με λιγα χαδακια στο ενδιαμεσο (πολυ καλη αισ8ηση του δερματος) και σε λιγο αρχισανε τα οργανα.

Ξεκινησαμε με μια δαιμονισμενη πιπα με πα8ος,ρυ8μο και ενταση...αλα γουστα, μετα απο κανα 10' τις ζηταω το μουνι στην μουρη μου, με μια κινηση μου το δινει, πεντακα8αρο, περιποιημενο και ζουμερο....το γλεντησα μεχρι να αρχισει να χυνει, μεσα απο σπαζμους και μετρημενες κραυγες, οταν το στραγγιξα σηκω8ηκα στα γονατα και συνεχισε την πιπα οπου και τελειωσα στο στομα τις.

Μπανακι ξανα και βρε8ηκαμε στο κρεβατι με κουβεντουλα, παιχνιδακια μεχρι που 'οπλισα' ξανα, μου τον παιρνει ξανα στο στομα και μολις μου τον πετροσε αρχισε η μαχη....στο κρεβατι, στην πολη8ρονα, απο πανω μου, απο κατω μου και στο φιναλε...παιρνω τον κωλο της.....ΑΠΟΓΕΙΩΣΗ, και ηρ8ε η κατα8εση μεσα του.

Υ.Γ 1...Αν την σεβαστεις, εισαι κα8αρος και κυριος μαζι τις 8α στο ανταποδοσει στο maximum και 8α το κανει με κεφι.

Υ.Γ 2...Αν ξερεις τη 8α συναντησεις (μια γυναικα 40+ milf με οτι συνεπαγεται αυτο) δεν 8α απογοητευτεις.

Υ.Γ 3...Για τα λεφτα που ζηταει και αυτα που προσφερει ειναι SUPER επιλογη για τους milfακιδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.060
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, company of heroes tho, ILIAS1339

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2013
50 για δυο ωρες φιλε?κ λοκο?
13 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι ειναι φιλε μου, καταλαβαινει οτι δεν υπαρχει χρημα και δεν ζηταει κατι παραπανω αν ξεφυγεις λιγο.
14 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πώς την βρήκες φίλε?
προσπαθώ να την πετύχω στο τηλέφωνο εδώ κ 2 μήνες κ τίποτα. δεν απαντάει ποτέ. έχω πάρει πρωινά, απογεύματα, βραδυνά, τζίφος
κάποιος έγραψε ότι σταμάτησε κιόλας
14 Ιουνίου, 2013
η κοπελα δουλευει κανονικα.....σε εμενα ειχε αποφυγει διακριτικα τα φιλια με γλωσσα.....
14 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σίγουρα δίνει κώλο? νομίζω από άλλους αλλά κ από παλιότερη (προ 2μήνου) επικοινωνία μαζί της πρόσφερε τα βασικά για μια ώρα στο 50-60άρι
14 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν εισαι 'προικισμενος' 8α στον δωσει, οπως και αν εισαι ευγενικος και κα8αρος 8α σε φιλαει. (οπως μου ειπε δεν εχει με ολους την ιδια δια8εση, πρεπει να την προδια8εσεις εσυ)
15 Ιουνίου, 2013
εάν σήκωνε και κανένα τηλέφωνο, για να δοκιμάσουμε και εμείς καλά θα ήταν...
αλλά μάλλον θα έχει πέσει πολλή κίνηση για το milfάκι Γερο-μύστης
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7