Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Call-Girls 11206
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξέρω δεν πήρα την άδεια κάποιων που αποφάσισα να βλέπω cg.....τους ζητώ ταπεινά συγνώμη.....ας σοβαρευτούμε τώρα όσο γίνεται.
Μου χτύπησε στο μάτι ως πολύ καβλιάρικο μωρό στις φωτό της.Τηλέφωνο και νάσου τη και λίγο νωρίτερα.
Ἐνα κορμί σε γόβες με μακρύ μαύρο μαλλί, χαμογελαστή, μελαγχροινή με μεγάλα μάτια και μεγάλο κάτω σαγόνι...τώρα γιά καταγωγή μη με ρωτάτε δε τα καταφέρνω πάντως μιλούσε καλά Ελληνικά.
Αρχισε να μου τρίβεται χουφτώνοντάς με ,ενώ άρχισα να ανταποδίδω. Με βάζει στο καναπέ ,βάζουμε τη μουσική δυνατά ,μου βγάζει τη ζώνη από το παντελόνι (αμάν σκέφτηκα θα τις φάω...αχαχα) και αρχίζι ένα περίπλοκο στριπτιζάκι αναδεικνύοντας τη κορμάρα της , τα βυζάκια της με τις ρώγες των φωτό που χαράζουν χαρτί.
Παίρνει τα μπικικίνια, πηγαίνει γιά μπανάκι και νάσου τη πάλι επί του χουφτώματος...αρχίζει το τρομπόνι ,ρηχό αρχικά αλλά με καθοδήγηση το βελτίωσε...δε γουστάρει δακτυλιάσματα...σεβαστόν.
Και αρχίζει ένα εναλλάξ γλείψιμο πάνω στα έπιπλα όπου εκεί τα έδωσε όλα..μία γρήγορη εφαρμογή του καμασούτρα με πολύ ξύλο στα καπούλια της και στο πρόσωπο (το απαιτούσε) και ταυτόχρονο τράβηγμα μαλλιών( άρε ΝΙΤΡΟ που είσαι σκέφτηκα...χάλασε και η SATO καρέκλα από το καρεκλάτο....άδειασμα στο στόμα όπως το απαίτησε
Μπανάκι και επανέναρξη παρά τα 10 λεπτά που είχαν μείνει (πήρε τον οδηγό λέγοντάς του ότι θέλει γεμάτα 10 λεπτά),με τρομπόνι με περιποίηση των @@ μέχρι που της ξαναγέμισα το στόμα.
Χρήση πολύ χαρτιού να φτύνει τα σάλια της, χωρίς νάναι ενοχλητικό σ´εμένα.Νομίζω ότι πρέπει να προσέξει λίγο το δέρμα της από κάποιες πληγές...από το κερί αποτρίχωσης λέει....πρέπει να το δεί
Το ίσως γιά ..Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2013
doc και μόνο που πήρες τάνα με πρώτο συνθετικό το Kinky αξίζεις respect !!!

ΥΓ: την καρέκλα να την πάμε στην Πειραιώς στο service επειγόντως να είναι έτοιμη για το επόμενο σου καρεκλάτο Γλώσσα
10 Ιουνίου, 2013
Προτείνω στον Αντισθένη να κόψει τις κριτικές
copy-paste από άλλα σάιτ.Έλεος πλέον.
10 Ιουνίου, 2013
Πες μου φιλε μου η τριτη φωτο που εχει βαλει και ειναι στα τεσσερα ποσο πραγματικη ειναι?? Γλώσσα
Α, και τι υψος εχει? Μεγάλο χαμόγελο
10 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Axaxaxaxa γιατρε ρουμανακι ειναι. Απορω πως της εδωσες χαστουκια! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
11 Ιουνίου, 2013
Εγω θα λεγα να κοψει αυτες που δεν αναγραφουν ποτε κοστος συναντησης...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5