Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξέρω δεν πήρα την άδεια κάποιων που αποφάσισα να βλέπω cg.....τους ζητώ ταπεινά συγνώμη.....ας σοβαρευτούμε τώρα όσο γίνεται.
Ηθελα να βάλω άλλο τίτλο αλλά επειδή ο φίλος ο ΝΙΤRΟ το έβαλε δεν ήθελα να χρησιμοποιήσω παρόμοιο (Θα έβαζα Svetlana η ελεφανταϊν....θυμίζοντάς μου τη φίλη κοπέλλας μου στα νειάτα μου που με πήδαγε....μην τα ακούσω απο το ΕΣΡ)
Ραντεβού σε κεντρικό ξενοδοχείο με μία φίλη από τη δουλειά αλλά τελικά με έστεισε οπότε η μπίλια των τηλεφώνων έκατσε στη Ολυμπία...γαμώτο κερατό μου στήσιμο από τη μνάρα τη γνωστή αλλά στήσιμο και 1 ωρας από το πρακτορείο...τεσπα είπαμε άντε περίμενε.
Σβέτα νταρντανοειδής ,όχι των γούστων μου...με γλυκό χαμόγελο όταν μαλάκωνε
Γρήγορα έπιασε το τρομπόνι : υγρό, βαθύ μέχρι οισοφάγο,μεγάλης διάρκειας, με περιποίηση όλης της τρομπέτας που απέδιδε με τα κόλπα της όλο και καλύτερα (η τρομπέτα)
Γύρισμα στο πολυδιαφημισμένο κωλί της.Πολύ δουλεμένος αλλά μπορώ να πώ ότι ή σφιγγόταν ή η συνεχής εναλλαγές στάσεων με είχαν γκαβλώσει που μετά από αρκετή ώρα τελειώσαμε μαζί έτσι...μάλλον δεν είχε περάσει και ο γνωστός φίλος συναγωνιστής;;;
Μπανάκι και επανάλειψη της τρομπέτας στο 2ο γύρο από τη κοπέλλα ...μιά μερίδα από τα ίδια μέχρι την ολοκλη´ρωση του χρόνου που τα πήρε όλα στο στόμα....
Πάντως εκτιμητέο ότι ετοιμάστηκε να φύγει αφού έδωσα τη παύση.

ΥΓ. .....τρέμω το ΕΣΡ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 03, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2013
Τί καγκουριά-κακογουστιά να λες την λέξη "τρομπέτα"
άσπρη κάλτσα με σκαρπίνι εντελώς
08 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ok κλαρίνο, η σωστή λέξη μαύρη κάλτσα με μποτάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2