Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 202756
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη συνάντηση με την Εύα (για την πρώτη δεν είχα γράψει κριτική) κε έχω να πω πως είναι ίσως το καλύτερο Call-girl που έχω συναντήσει. Πρώτα από όλα είναι κούκλα με φυσικό σώμα (όχι σιλικόνες κ.λ.π.). Είναι πολύ γλυκιά και σε κάνει αμέσως να αισθανθείς άνετα, λες και είναι η κοπέλα σου και βγαίνετε καιρό. Είναι επικίνδυνα ερωτεύσιμη για κάποιον που δεν είναι έμπειρος. Στα της μάχης τώρα έχω να δηλώσω πως η κοπέλα κάνει τα πάντα και πολύ σωστά. Στην πίπα είναι τρομερή ενώ τρελαίνεται όταν τη γλύφουν. Το κωλαράκι της είναι στενό και σου δίνει μια καταπληκτική αίσθηση. Κάναμε δύο γύρους κι αυτό είναι κάτι που έκανα μετά από πολλά χρόνια (λόγω ηλικίας) και σίγουρα αν δεν ήταν η Εύα δεν θα το είχα καταφέρει. Σίγουρα είναι μιά αξιόπιστη και σίγουρη επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2013
Τελικά έχει σταματήσει ή όχι; Ή παίζει μόνο με παλιούς πελάτες;
31 Μαΐου, 2013
Τελικά σταμάτησε η δεν σταμάτησε;
Θυμός
31 Μαΐου, 2013
Ε καλα τωρα με 250 ευρα θα σε κανει να νιωσεις ανετα αλοιμονο... Ευτυχως για εμας δυστηχως για αυτες καποιοι δεν εχουμε φτασει σε τετοιο σημειο να πληρωσουμε 250 για να γαμαμε ενα μουνι που το παιρνουν ολοι και τιποτα παραπανω ... Ελεως με τοσα κλεινει καποιος σουιτα και παιρνει δυο μουναρες μαζι για δυο ωρες ... και παλι πολλα ειναι ... χαχαχαχα ακου ρε τι αλλο θα δουν τα ματακια μας __
31 Μαΐου, 2013
Φουλ εγκαθετη κριτικη μου φαινεται.. εμφανιση 9 ουτε στα ονειρα της, 6 και πολυ ειναι, 250 γ 1,5 ωρα παμε καλα? υπαρχουν κουκλες με 130 την ωρα.. απο υπηρεσιες πολυ πιθανον να ισχυουν αλλα εγω δεν πληρωνω κοπελες που μπορω να εχω και τζαμπα..
31 Μαΐου, 2013
Μαλλον ´´φιλική´´ κριτικη ειναι, συμφωνω

Πολλλλλλααααα τα 250€
31 Μαΐου, 2013
καλά και που το είπες γιατί δεν είμαστε για έρωτες τώρα , τα λέφτά είναι λίγα, και τον γεροντοέρωτα λένε πως τον περνάς πολύ βαριά Money MouthMoney MouthMoney Mouth
03 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμε γεια σου, άντε μπράβο με τις τελειες σούπερ πουτανες
09 Ιουνίου, 2013
τηλ εχει η ΕΥΑ η μόνο θα διαβαζουμε?
09 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπες στο προφιλ της και δες το
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9