Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75954
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο 3 ακυρα που εφαγα πρόσπαθοντας να κλεισω ραντεβου εκλεισα ξανα με την nadia.τριτη φορα που την συναντω.στην ωρα της στό γνωστο μερος.μετα την απαραιτητη κουβεντουλα κ ντουζακι τσουπ στο κρεβατι!εχοντας προηγηθει σχεδον δεκαωρη εργασια δεν ειχα ορεξη για πολη κουραση οποτε για να μην τα πολυλογω την επομενη μια ωρα κ κατι εγινε του γλειψυματος το καγκελο!ξεκινησε αυτη με την γνωστη καλη υγρη πιπα της η οποια συνοδευτηκε απο περιποιηςη ολης της περιοχης στη συνεχεικ εγω την εγλυψα απο πανω μεχρι κατω με επικεντρο βεβαια την γνωστη περιοχη στην συνεχεια 69 διαλειμα ολιγων λεπτων για αγκαλιτσες κ φιλακια κ μετα ξανα εκατερωθεν γλυψιμο κυριολεκτικα οι γλωσσες μας πηραν φωτια.το τελος ηρθε(μαντεψτε!!)με σπεσιαλ mouth fucking οπου αδειασα την κρεμα μου στα βυζια της.δεν ξερω αλλα μ αρεσε πρωτη φορα εκανα σεξ χωρις δειησδηση(δεν λεμε για αρπαχτες στ αμαξι)η nadia μου ειπε οτι γαμησι χωρις να μπει ο πουτσος στο μουνι δεν υπαρχει η οπως ειχε πει πριν απο αρκετα χρονια ο κυριος bill το στοματικο δεν θεωρειται σεξ.λαθος καλη διαθεση να υπαρχει κ ολα γινονται
Αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 27, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.380
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2013
σεξ ειναι η διειησδηση. Καλα σου λενε...
28 Μαΐου, 2013
Εμενα παλι μια πουτανα πριν χρονια μου ειχε πει "Τι τσιμπουκι τι μουνι" εννοωντας οτι η ιδια ευχαριστηση ειναι.Η πιπα παντως ειναι "πασακλιδικη"
28 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα φιλαρακι συμφωνω για μενα το στοματικο ειναι the best thing in sex!παλια ειχα σχεση με μια γκομενα κ με ρωτησε τι πρεπει να κανω για να με παντρευτεις κ γώ της λεω θα μου παιρνεις 3 περιποιημενες πιπες την ημερα κ τρελαθηκε χα χα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3