Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75954
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λόγω καλής τιμολογιακής πολιτικής και λόγω του οτι δρά ανεξάρτητα η συγκεκριμένη ήθελα καιρό να την συναντήσω.
Το ραντεβού κλείστηκε το χειμώνα στο Bora Bora το οποιο είναι πολύ αξιοπρεπες και φθηνο χοτελ.
Σε αυτο προτιμά να κανει τα ρανεβου της η ναντια
Η συννενοηση εγινε απευθειας μαζι της στο κινητο και ηταν αψογη στο ραντεβου της.
Εμφανισιακα με ρουχα δεν δείχνει και πολύ ρωσιδα. Δεν εχει τα εντονα σλαβικα χαρακτηριστικα οπως αλλες (μυτη , ζυγωματικα , κτλ)
θα μπορούσες να την περάσεις και για Ελληνίδα.
ηρθε "σεμνα" και όμορφα ντυμενη. Η ηλικία της πρέπει να είναι λοντα στα 50.
Ψιλή γυναικα, με καλλιγραμο χητό σωμα, φυσικό 3αρι , καπώς πεσεμένο, στηθος με μεγάλες θηλες. καθαρή.
Το προσωπο της κάπως αδιάφορο για τα δικά μου γούστα αλλα΄είναι "σεξι" κατά κάποι τρόπο.
θυμίζει μια απλή καθημερινή γυναίκα και σε πολλόυς αυτό ισως να αρέσει.
Μιλά πολύ καλά ελληνικά και γενικά είναι ακλη στην κουβέντα, καλο λοιπόν ειναι να μην σας πάρει μονότερμα γιατι χάνεται χρόνο....
Στο αγωνα τωρα, γλωσσοφιλα επιτρέπονται, δεν βιαζεται καθόλου , κανει πολύ καλο στοματικο deepthroat, μπορείς να τελειωσεις στο πρόσωπο της και μπορείς μεσα στη μια ωρα να τελειωσεις οσες φορές μπορείς.
Αγαπημενη της στάση είναι στα 4 οπου στηνετια πολύ καλα. το μόνο που με χαλασε ειναι οτι φωνάζει και μιλα πολύ στη διαρκεια του σεξ , κατι που εμένα δεν μου αρέσει πολύ γιατι είναι κατα κάποιο τρόπο "fake"
Γενικά μπορώ να πω πέρασα καλά και το ευχαριστήθηκα και θα ήθελα να την ξανασυναντησω μιας και τα 70 ευρω για μια ωρα με πολλες εκτονωσεις είναι μια λογική και τίμια πρόταση για εμένα για αυτο που προσφέρει...
Τελος μου είπε οτι σε κάποιους πελάτες κάνει και πρωκτικό ανάλογα με το μέγεθος του μορίου....
εγω εφαγα πόρτα πάντως μιας και κατά τα δικά της στάνταρ είμαι πάνω απο το οριο που εχει θέσει....πάντως δεν εχω διαβασει ακομα σε καποια κριτική οτι έχει κάνει πρωκτικο ακόμα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2013
Χα χα οντως πρεπει να σαι προικισμενος γιατι εγω παρολο το σφυροκοπημα δεν φωναζε πολυ!!!μονο οταν την εγλυψα(που ναι κ η ειδικοτητα μου!)βογγαγε!Έρωτας
09 Μαΐου, 2013
νορμάλ είμαι συναγωνιστή, αλλωστε αυτα για την καθε γυναικα μπορεί να ειναι και υποκειμενικα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2