Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 10 10
Call-Girls 40803
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μ´έπιασε η άνοιξη και οι μεγάλες....γκ βλες μου.
Μετά από ένα καλοστημένο searching η μπίλια έκατσε στη Victoria....
Οσο μεγαλώνω δε θέλω να τρώω μάπες, θέλω να περνώ πολύ καλά. Οι εγγυήσεις από ένα καλοστημένο γραφείο και...η εμπειρία πλέον θεωρώ με καθοδήγησε να περάσω ΤΕΛΕΙΑ με μία άριστη κοπέλλα που θέλω να της εκφράσω ..έστω και από εδώ ένα μεγάλο ευχαριστώ γιατί με απογείωσε...που είναι και η πεμπτουσία των συναντήσεων....
Η Βίκυ όπως την περιγράφει το γραφείο και οι φωτό της...κούκλα,elegant,με πολύ χιούμορ,με υπέροχο βλέμμα,με διάθεση που με ξεσήκωσε από τη πρώτη στιγμή που κόλλησε πάνω μου και άρχισε να με ξεσηκώνει.
Πεντακάθαρη ,ευωδιαστή, καμπυλάτη , με πολύ άρωμα γυναίκας που πιστεύω ότι πολλοί θέλουν νάχουν δίπλα τους.
Ολη η συνεύρεση μας ήταν γεμάτη κάβλα και πολύ σεξ...νομίζω θα μπορούσε να ανοίξει σχολή γιά να διδάξει πολλές κοπέλλες ...αλλά πιστεύω όλα της έβγαιναν πηγαία....δε θέλω να περιγράψω λεπτομερώς γιατί νομίζω ότι ξεφτυλίζω τη συνεύρεσή μας...σπάνια μου βγαίνει κάτι τέτοιο...και μην αρχίσουν οι μακακίες ότι καψούρης και έτσι...απλά είναι κυρία που σε κάνει να περνάς τέλεια αλλά προσπαθεί να σε κάνει να απολαύσεις γιά ότι πληρώνεις.
Βέβαια πιστεύω ότι υπήρξε πολύ καλή χημεία μεταξύ μας.
Εις το επανιδείν....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2013
Pussy διαβάζοντας την κριτική σου -με το παλαιό και αυθεντικό σου στυλ- άρχισα να πιστεύω ότι οι δύσκολες μέρες πέρασαν και έρχεται η "ανάκαμψη". Καλή συνέχεια και +1 από μένα!
ΥΓ> Ως φαίνεται (και είναι τελικά) η εμπειρία για μια επαγγελματία του χώρου είναι μεγάλο ατού αν την χειρίζεται σωστά...
09 Μαΐου, 2013
Oλα κομπλε αλλα απο βυζι δεν βλεπω και πολλα πραγματα. Σε καμια φωτο δεν φαινεται το συγκεκριμενο σημειο με τροπο που να μπορεις να κρινεις το μεγεθος.
Για βυζακηδες μαλλον δεν ενδεικνυται να υποθεσω Χμμμ;
09 Μαΐου, 2013
Αν η κοπελα ειναι οπως στην φωτο τοτε ειναι κουκλαρα !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3