Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75953
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τριτη του πασχα κ ειπα να ξανασυναντησω την nadia μια κ μ αρεσε την πρωτη φορα.συνενοηση μπαμ μπαμ κ στην ωρα της στο hotel.ελαφρως μαυρισμενη αφου στην κουβεντουλα που προηγηθηκε. Του αγωνα μου ειπε οτι καθοταν το πασχα κ σημερα(χθες ξαναπιασε δουλεια)γενικα ηταν πολυ ευδιαθετη κ κεφατη κ παιχνιδιαρα απ την στιγμη που μπηκε στοδωματιο.δεν σταματησε τα ναζια κ τα πειραγματα.αφου εκανε ντουζακι(εγω ειχα ηδη κανει)ξεκινησαμε με αγκαλιτσες κ φιλακια οπου η γλωσσα της ηταν πιό απελευθερωμενη απ την πρωτη φορα!!συνεχεια με την γνωστη αργη βαθια υγρη πιπα της με σπεσιαλ καραμελωμα κης περιοχης ενω με δικη μου εντοληΓλώσσα επαιξε κ σπεσιαλ περιποιηση με τη γλωσσα σε ολα τα μηκη κ πλατη της επιμαχης περιοχης!αφου την περιποιηθηκα κ γω κ της αρεσε πολυ οπως μου ειπε σκουφακι κ βουρ.εναλαγη στασεων οπου στα 4 με θεα την κολαρα της ειναι ολα τα λεφτα ενω φωναζε ετσι κ εδινε κολοσκαμπιλα μονη της.γενικα η συμμετοχη της πολυ καλυτερη απ την πρωτη μας συναντηση.το τελειωμα ηρθε στο στομα της οπου με στραγγιξε.μπανακι κ μετα κουβεντουλα για λιγο φιλακι κ αντε γεια.γενικα μια καλη συναντηση ουτε βιαζεται(κατσαμε σχεδον μιαμιση ωρα)πολυ καθαρη φιλικη.σιγουρα δεν ειναι η πιτσιρικα η η μουναρα πόυ την βλεπεις κ τελειωνεις(αλλωστε εχουμε κ κατι μουναρες στα city tour που ουτε πιπα δεν μπορουν να κανουν)μια καλη τιμια προταση για τους φαν των milf η αν θες να δοκιμασεις κατι διαφορετικο.αλλωστε πιστευω οτι αυτο ειναι το μεγαλο αβανταζ του αγοραιου ερωτα σου δινει την ευκαιρια να συναντησεις καθε φυλη γυναικας(πιτσιρικες θειες κτλ)
Αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.380
Πόντοι:
33.988
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού