Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν η κοπέλλα είναι εξαιρετική περίπτωση αλλά υπάρχουν ορισμένα πραγματάκια που πρέπει να προσέξει κανείς
ΔΕΝ φιλάει στο στόμα με γλώσσα (τραβιέται)
ΔΕΝ τα παίρνει στο στόμα και
ΔΕΝ θα έκανε λεσβιακά
κατά τα άλλα έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και θυμίζει κουκλίτσα τουρίστρια το καλοκαίρι στο νησί.. τουλάχιστον εμένα αυτό μου έβγαλε..
Στην πεολειχία χωρίς προφυλακτικό πολύ καλή αλλά δεν ξετρελλάθηκα κιόλας..
Στην συμπεριφορά έβαλα 9 μόνο γιατί άργησε λίγο (μισή ώρα).. κατά τα λοιπά ήταν εξαιρετική...
Ως προς την καθαριότητα μου φάνηκε καθαρή και δεν είχα πρόβλημα με περίεργες οσμές.. κάθε άλλο
Γράφω ότι δεν τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί γιατί στο site γράφουν DFK και δεν ίσχυε.. σε γενικές γραμμές όμως το συγκεκριμένο πρακτορείο όσες κοπέλλες μου έχει στείλει ήταν από ένα ανεκτό επίπεδο και πάνω και πέρασα πολύ καλά... οπότε μάλλον φροντίζουν επαρκώς γι'αυτό ...
Η κοπέλλα προσποιούνταν κατά την διάρκεια του σεξ αλλά το έκανε με επιτυχία... έχω δει και άλλες να βογκάνε πριν τις αγκίξεις και λες καλά τώρα με δουλεύει;
Προσπάθησε στην αρχή να μου πιάσει την συζήτηση αλλά την έστειλα για μπάνιο και μετά το πρόγραμμα είχε μόνο σεξ... από ό,τι κατάλαβα επειδή είναι καινούργια στην δουλειά (έτσι μου είπε) απλά προσπαθούσε να σπάσει τον πάγο για να νοιώσει πιο άνετα με τον πελάτη.
Σίγουρα η συγκεκριμένη κοπελίτσα με έκανε να περάσω καλά και θα την ξανασυναντούσα
Ελπίζω να βοήθησα .. έγραψα την κριτική κυρίως για να φωτίσω τα σκοτεινά σημεία... αν κανείς έχει ακόμα απορίες ας στείλει pm

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2013
Τοτε τι ορματε ελευθερα ρε τυπε?Δεν κανει το ενα,δεν κανει το αλλο,100 παιρνει που ειναι πολλα,πιπα μετρια,τι να ορμηξουμε?Δρομο πρεπει να γραψεις!!!
22 Απριλίου, 2013
Στην κριτικη λες οτι δεν εκανε το ενα δεν εκανε το αλλο, Δεν τηρηθηκε οτι ειχε συμφωνηθει και παρολαυτα λες ορματε ελευθερα και βαζεις και αριστες βαθμολογιες... πραγματικα πρεπει να τα ξεκαθαρισεις λιγο στο μυαλο σου μου φαινεται γιατι ετσι μπερδευεις και τους υπολοιπους..
22 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτός είναι ο λόγος που γράφω στο τέλος ότι φώτισα τα σημεία που είναι σκοτεινά... έχετε ποτέ αναρωτηθεί όλοι τι θα γράφατε σε μια κριτική αν είχατε περάσει υπέροχα;... ρε παιδιά έχω την εντύπωση ότι όλοι εδώ μέσα περιμένετε από την κριτική να γράψει κυρίως τα αρνητικά που δεν γράφει η διαφήμιση της κοπέλλας... παρόλα αυτά στην κριτική μου έγραψα ότι πέρασα πολύ καλά με την κοπέλλα... και πίστεψέ με απολαμβάνω το γαλλικό φιλί... το χαίρομαι αν τα πάρει στο στόμα... παρότι δεν τα κάνει αυτά έχει τον τρόπο της η κοπέλλα
23 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου φαινεται δεν ξερεις τι θελεις...
παρολο που δεν σου εκανε τιποτα απο αυτα που σου αρεσουν,ικανο σε εχω να ξανασκασεις την 100ρου για να φας φολα παλι...
Ο τροπος που μετραει ειναι αυτος που σου κανει αυτα που θες,οχι αλλα λογια να αγαπιομαστε...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4