Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα και γω να πάρω την περιβόητη Μανια!22 χρονη ελληνοουγγρικης καταγωγής και το οπτικό αποτέλεσμα δείχνει απο μονο του οτι το ουγγρικο DNA υπερίσχυσε ευτυχως!μου ηρθε μες τον Απρίλη και έφερε το καλοκαίρι μ ενα καυτό μινι τζιν σορτσακι και ψηλοτακουνα που ξεπερνούσε το 1,85!υποδοχη με ενα φιλακι και ντουζακι απο μέρους της αφου πρωτα την εγδυσα ως γνήσιος τζεντλεμαν!Απο πανω μεχρι κάτω το αποτέλεσμα ειναι εντυπωσιακό!μοντελακι πραγματικό!Περιποιημενη ,πεντακάθαρη,υπέροχο δέρμα,ωραίο παιδικό προσωπακι,σωμα χωρις ίχνος χαλάρωσης!Μεση δαχτυλίδι ,μακρυ μαλλι μαύρο και τα ατου που διαθετει ,το αγαλματενιο ,πραγματικα χάρμα αλλα δυστυχώς μονο για τους οφθαλμούς,κωλαρακι κ τα 3αρια σιλικονατα με τις ρωγες που βλέπουν ταβανι βυζια τα οποια ειναι πολυ ωραία στην αφή και καλο φτιαγμένα!Η γκομενα εχει αέρα και τουπε αλλα με την καλη έννοια,ξέρει τι κουβαλά πανω της και καλα κανει!Δυστυχως το αρνητικο στην υπόθεση ειναι τα σιδερακια που εχει στα δόντια που την εμποδίζουν να φιλαει καλα και να πιπωνει αλλα θα τη δοκιμάσω σίγουρα οταν τα βγάλει να δω πως θα ανταποκριθει!επισης εκτος anal δεν κανει cif/cim!Αρα πέφτει στο vfm για τα 170 που ζητάει για 1 ώρα!Στα του αγώνα εχουν ειπωθεί και απο συμπαίκτες πανω κάτω τα ίδια!Ναι γουστάρει και καυλωνει οταν τη γαμας να κοιταζεται στους καθρέφτες ,παίρνει κάποιες πρωτοβουλίες και θέλει να της κανεις τις στάσεις που γουστάρει!Στην εμπειρία μου μαζι της στην αρχη ξεκινήσαμε με simple kisses ,παίξαμε και λιγο γλώσσα πιο μετα αλλα τα σιδερακια ηταν εμφανές εμπόδιογια dfk οπως προανεφερα!Συνεχεια με πιπα αργή ,βάζει γλώσσα ,φτυνει και σαλιωνει υπερβολικά τον πουτσο αλλα τη θεωρω μέτρια !η. Αίσθηση απο τα σιδερακια στο πεος ειναι αισθητή,προσπαθεί για deepthroating αλλα ως εκει!γλυφει και ρουφα καλα τις μπάλες!Της λέω εισαι για 69?μου απάντησε καταφατικά χαμογελαστά γυρίζοντας το κωλαρακι της στη μαπα μου!συνεχιζει την πιπα με αναστεναγμους καθως η γλώσσα μου έμπαινε στην τρύπα της,παίξιμο κλειτοριδας με ταυτόχρονο μουνοδαχτυλο να μπαινοβγαίνει γρήγορα και με το αλλο χέρι να μπατσιζει τον ποπο της δεν άργησε να σπαρταραει ,να νιώθω συσπασεις απο τον κόλπο της και οι πρώτες κρεμες σκασανε προς τα έξω !Μου βάζει την καποτα και την αρχίζω σε doggie με ταυτόχρονη δακτυλοσκοπηση πρωκτου ,τράβηγμα μαλλιών,δόσεις αρκετές spanking που γουστάρει ,τραβιοτανε και αυτη προς εμένα με δύναμη,φυσικές καυλιαρικες φωνές with light dirty talk!αλλαγη σε cow με αρκετό θηλασμο και δαγκωμα στις ρωγες της αλλα και spank her ass και λιγο δαχτυλακι ,αλλαγη σε spoon με παραλλαγές και κατάθεση στα βυζια της!Τα ίδια και στο δεύτερο γύρο προσθέτοντας δυο επιπλέον στάσεις και χυσιμο μεσα στο πραγματικα καυτό απο υγρα μουνι!ηθελε παλι να χυσει και μου ηρθε στο μυαλο μια σκηνη του David perry με Aleta και την είχα με δυο δάχτυλα στο μουνι να παλλονται μανια(σμενα) μεσα και την τελείωσα!Σταγμενοι απο ιδρώτα πάμε για μπανακι ,λιγο σοσιαλ και εκει έκλεισε το μιτινγκ !Θα τη δοκιμάσω σε 2ωρο ραντεβου μολις βγάλει τα σιδερακια!Εχει τα προσόντα να διαπρέψει εάν :βάλει στο σέρβις cim,anal,γίνει πιο ενεργητικη,βγάλει το pse απο μεσα της!Παντως το γαμησι το γουστάρει πολυ,δουλεύει οταν γουστάρει να γαμηθει και αυτο μ αρεσει που δείχνει οτι δεν ειναι κυνηγός στυγνος των€€!Για μένα ενα κορυφαίο λοκαλ πακέτο αν και καθαρο Gfe!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2013
Επικοινωνία γιατί έβαλες 8; Της έλεγες "κάνε μου tea bagging, reverse mouth-fuck με gagging" και δεν καταλάβαινε;Μεγάλο χαμόγελο
12 Απριλίου, 2013
Ναι!της μιλούσα στα αγγλικα κατα τη διάρκεια της πράξης!ξερεις συνηθισμένος απο αλλες!! Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2