Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132133
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο πολυ μελετη εκλεισα την ααλεξανδρα.Συνενοηση με το πρακτορειο απο το πρωι για το απογευμα σε παραλιακο ξεναδοχειο.Ηθελα κατι εντονο αισθησιακο παθιασμενο καπως ετσι ειχα φανταστει την συναντηση.
Φτανω και στελνω αρ δωματιου σε δεκα λεπτα χτυπαει η πορτα.Ηταν ο κοριτσαρος ψηλη με ωραιο ντυσιμο.Οκ στο προσωπο δεν ειναι ουαου αλλα σεκερδιζει με το χαμογελο.Κανει το ντοθζακι της και εγω επισης .ξεκιναμε τα χαμουρεματα μικρο βυζακι αλλα η ρωγα τρελλη ανταποκριση στο γλειψιμο.Ξεκινησα την χαμηλη περιποιηση εδειχνε να το απολαμβανει αρχισε να κουνιετε δεξια αριστερα την ρωταω δεν σου αρεσει, μου λεει εισαι τρελλος συνεχισε ,απλα μου αρεσει και θελω να το κρατησω οσο περισοτερο γινεται.Συνεχιζω το γλυψιμο μου λεει βαλε μου δαχτυλω να σε χυσω και αρχιζει να σπαρταραει.Μου ειπε οτι απειχε ενα μηνα απο την δουλεια και το σεξ και ηθελε να το ευχαριστηθει.Και μετα ξεκιναει το παρτυ αλεξανδρα full πρωτοβουλεια τα παντα ολα.Χαμηλωνει και αρχιζει να μου γλειφει τα αρχ..ακια τι γλωσσα και τι καραμελωμα ηταν αυτο!!!!Kαι αρχιζει και την πιπα τελεια χωρις χερια με ενναλαγη deep throat και γλωσσασ.Ειχα γινει τουρμπο αμα την αφηνα θα συνεχιζε μεχρι αυριο της λεω ωρα για κυριως.Συνεχιζοντας τι γλυψιμο μου βαζει το προφυλακτικο με το στομα και ανεβαινει απο πανω.
Στηριζωμενη στις μυτες των ποδιων της αρχιζει τις βαθιες εισχωρησεις ποτε αργα ποτε γρηγορα>τι cow girl, τι reverse cow girl, τι μου εφερνε τα ατελειωτα ποδια της στους ωμους μου με τρελλανε και ειχαμε την πρωτη καταθεση..Λιγο social time ευχαριστη και χαμογελαστη παντα.Ντουζακι και δευτερος γυρος παλι πρωτοβουλεια δικια της παλι καραμελωματα, deep throat ,παλι ανεβαινει απο επανω παλι τα τρελλα της και με σηκωνει για πισοκολητο.Αρχιζω να δινω επαιζε και το νινακι της και μου λεει μες την καβλα περιμενε με να τελειωσω και εγω.Και αρχιζει να σπαρταραει και να βογγαει εκει τελειωσα και εγω.
Ισωςσ και να ηταν το καλυτερο μου πηδημα στα σαραντα μου χρονια.Το κοριτσι πρεπει να καταλαβαινει πολυ καλα τι σου αρεσει και το δινει απλοχερα ασε που δειχνει να το ευχαριστιεται και η ιδια .Παντως εγω πηρα αυτο που ηθελα παθος, αισθησιασμο, ηδονη ,ανταποκριση,.Το κακο ειναι οτι μου ειπε θα φυγει σε δυο μηνες τελειως και δεν ξερω αν θα την ξαναπρολαβω.να εισαι καλα κουκλα
Υ.Γ Μετα ειχα ενα γαμο οπου τα εδωσα ολα στο χορο και περποιηθηκα και την συζηγο το βραδυ σουπερμαντολινη χαχαχαχ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2013
απο τισ πολυ ωραιεσ (και λιγεσ )γυναικεσ που δυστυχωσ θα την κανει κι αυτηΚεφάλι σε τοίχο!
10 Απριλίου, 2013
Το υστερόγραφο όλα τα λεφτά!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2