Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 14263
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ραμονα ηταν το αχτι μου απο το περασμένο καλοκαίρι καθως λιγο η απουσία μου απο αθηνα και λιγο που εβαζα αλλες σε προτεραιότητα δεν ήθελε και πολυ να μετανιωνω που δεν την προτίμησα και ιδίως με το κλείσιμο του naughty cats!με την έλευση τηs φυσικα δε θα αφηνα αυτη την ευκαιρία να χαθεί!συναντησητην πρωτη μέρα του τουρ της για μιάμιση ώρα!αν συγκρινω τιs φωτο του spice models σιγουρα εχει πεσει φωτοσοπι εν συγκριση του n.cats όπου πλησιάζει την πραγματικότητα !προσωπο καλο χωρις να μ εντυπωσιάσει με σημάδια ακμής στο πρόσωπο εμφανώς καλυμμένημε μεικ απ,μάτι καστανο,μακρυ ξανθο βαμμένο μαλλι εξτενσιον ,χείλη ψιλό φουσκωμένα χωρις υπερβολές που δεν εμποδίζουν στο να φιλαει καλα και να πιπωνει!γυρω στο 1,65 ύψος ,λευκό σχετικά απαλό δέρμα ,σχετικα καλο σωμα με καλές αναλογίες !φυσικα το μεγάλο ατού που διαθέτει ειναι η κωλαρα της!στηθη 3,5-4 αρια σιλικονατα,ναι μεν καλα στην αφή αλλα εχω την εντύπωση βλέπονταςτις φωτο απο τις γάτες πρεπει να τα εχει φουσκώσει και να εχουν ψιλοπεσει απο το περασμένο καλοκαίρι (ας με διαφωτίσει κάποιος που την πήρε στο προηγούμενο τουρ),καλές θήλες και ρωγες που δεν ανταποκρίνονται εύκολα!στο σοσιαλ μπορείς να πεις και δυο κουβέντες παραπάνω και μέτρια προς καλη γνώση αγγλικων,χαμογελαστη και ευχάριστη σπάει εύκολα τον πάγο για τους οποιους αγχωδης κ τρακαρισμενους!στο κομμάτι του σεξ για να πάρεις κατι παραπάνω ευχαριστησε την με στοματικο και αν περιποιηθεις το μουνακι καλα που ειναι σφιχτο αλλα θέλει δουλεια να υγρανθει ,της γλυφεις τα βυζια και αρχίσεις με καλα προκαταρκτικα θα πάρεις το κατι παραπάνω!η γκομενα ειναι λιγο δυστροπη, ειναι bi μου έλεγε συνεχεια για τη σύνθια,πρεπει να πας με τα νερά της!μην περιμένετε να πάρει εύκολα την πρωτοβουλία !η πιπα. Της ειναι πολυ καλη ,deepthroat με φτυσιματα χωρις υπερβολές και σε λιωνει οταν σε κοιτάζει στα ματια,ελάχιστο gagging χωρις να το εχει και πολυ(εγω το επιδιωξα)!γλυψιμο ορχεων κ προσοχή στο ρουφηγμα γιατι ειναι διαρκείας κ σε πονα!φιλαει αρκετα καλα με χρήση γλώσσας,οχι όμως πολυ βαθια!αντεχει σε σφυροκοπημα και εκει αρχίζει να τραβα σεντόνια η να προσπαθεί να κρατηθεί απο σένα ,να βγάζει κραυγές κ βογγητα !παιξαμε τρεις γύρους με εναλλαγέςστάσεων και θα κράτησω ως καλύτερες,doggie προφανώς λόγω της κωλαρας που δε μ άφηνε σε ησυχία με αρκετή δοσολογια spanking ,ζουληγματα,τράβηγμα μαλλιών και η αλλη στα όρθια φορώνταςτα ψηλοτακουνα να την πηδαω μπροστα στους καθρέφτες!στο cow την άφησα να δουλέψει και λιγο και ανεβοκατεβαινε μονη στο δευτερο ματς!χυσιμο 2 φορές στο στόμα χωρις να βιαστεί να παει να τα φτυσει κ στον τρίτο γύρο στα βυζια!σε γενικές γραμμές θεωρω ότι αποτελεί vfm,ενα καλο πακέτο,μια φτηνή έκδοση (τιμη εμφάνιση service) της donnabelle !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
MORBID MARIO7
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
11
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Απριλίου, 2013
γεια σου morbidako παιχταρα...

incall γλυφαδα? mirada?
05 Απριλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωωω και ο τρελός εδω!αχαχαχα!οχι ρε,PRIVE hotel!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2