Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10
Call-Girls 14322
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο Μονος λογος που γραφω για την μικρη ειναι οτι μου εβγαλε μια ωραια διαθεση στο τελος!! Συναντηση δυο ωρων και περασα ωραια και χαμολελουσα συνεχως η μικρη ειναι Ουκρανοαρμενισσα απ οτι μου ειπε ειναι το πρωτο της της τουρ και της αρεσει παρα πολυ το σπορ και οι ΕλληνεςΕμμμμΠροσωπακι σχετικα ομορφο και πονηρο και σωματακι 16χρονης λεπτο, με χαλαρωση στην κοιλιτσα!!Μολις εβγαλε τα ψηλοτακουνα ειναι γυρω στο 1.62 δεν τρωει καθολου χρονο και σου επιτιθεται!!Ειναι ευχαριστη και σε κανει και γελας συνεχως στα του αγωνα και ενα και δυο δακτυλα στο μουνακι της, και δεχεται γλωσσα αλλα οχι δακτυλα στο ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ κωλαρακι και φυσικα δεν δεχεται πρωκτικο αν και η τρυπουλα δειχνει λιγο ανοικτη!! Ηταν ΥΓΡΗ συνεχως και δεν με αφηνε σε ησυχια φαινοτανε οτι της αρεσε!!Προσπαθουσε με καθε τροπο να μου πει οτι ηθελε να με ξαναδει!!Τον παιρνει ευχαριστα στο στομα και γλυφει αρχιδια για αρκετη ωρα με ωραιο καραμελλωμα!!Ειναι μια καλη προταση οχι με πολλα χρηματα για καποιους που τους αρεσουν οι μικρες πιπινοειδες καταστασεις!!Πρεπει επισης να ΤΟΝΙΣΩ οτι το συγκεκριμενο γραφει ειναι αξιοπιστο και ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΡΓΕΙ με τισ κοπελλες πραγμα που για μενα ειναι πολυ σημαντικο!!Πριν ενα μηνα ειχα παρει μια κοπελλα Βουλγαρα απ αυτο το γραφειο με το ονομα Gaby εκτοτε εξαφανηστηκε η κοπελλα δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο στο προσωπο αλλα ηταν εργατρια του σεξ και εκανε πολυ καλο πρωκτικο ο λογος που το αναφερω ειναι οταν την συναντησα μου ειπε οτι ηταν πολυ χαρουμενη που συνεργαζεται με το συγκεκριμενο γραφειο και απο τοτε εξαφανηστηκε?????????

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
tapas
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
30
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2013
Έχει και σκουλαρικάκι στη γλώσσα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1