Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111666
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν θα πω πολλα γιατι τα περισσοτερα τα εχουν πει οι υπολοιποι συναγωνιστες!Ακριβεστατη στο ραντεβου της!Εχει παρα πολυ καλη συμπεριφορα,χαμογελαστη με χιουμορ!εχανα τοσο καιρο που δεν ειχα παει μαζι της!με το βγηκε απο το μπανιο χωρις να πει λεξη ηρθε και αρχισε τα χουφτωματα!βγαλσιμο σουτιεν γλυψιμο στο στηθος και μετα οταν την ξαπλωσα εβγαλε την μια γοβα μονη της&την αλλη της την εβγαλα εγω παιρνοντας τα δαχτυλακια της στο στομα μου πραγμα που εδειξε οτι το απολαμβανε,μετα αφου την εγλυψα σε ολο της το κορμι σειρα ειχε το πεντακαθαρο μ....κι της!εκει εδωσε ρεστα,αληθινα βογγητα και με παροτρυνε να μην σταματησω,εχυσε την πρωτη φορα και μετα ηθελε κ αλλο,την δευτερη φορα με κλειδωσε με τα ποδια της κ δεν με αφηνε,χυσιμο δευτερη φορα!μετα μου τον πηρε στο στομα αλλα εγω πηρα το προφυλακτικο και το περασα αμεσως γιατι ηθελα να αρχισω το σφυροκοπημα!με εσπρωχνε με τα ποδια της προς τα μεσα της ενω παραλληλα με φιλαγε,χυσαμε σχεδον ταυτοχρονα!μετα μου ειπε οτι ηθελε και αλλο,αλλα χτυπησε το τηλ.της και οπως καταλαβαινετε επρεπε να φυγει!θα την ξαναπαρω συντομα!!!εχει τρομερη διαθεση και ορεξη!το μονο μειον ειναι το τηλ.χτυπησε 10 λεπτα πριν συμπληρωθει η ωρα,δεν πειραζει next time!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2013
και απο τα πιο καλα παιδια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1