Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 158280
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το duo ελαβε χωρα λιγο πριν τις γιορτες οταν πηρα το τελευταιο δωρο(R.I.P.)Κ αποφασισα να πραγματοποιησω τη φαντασιωση μου(κ ολων πιστευω)να παρω 2 γυναικες μαζι.ρωτησα σε ενα γραφειο με ελληνιδες κ αφου μου ζητησαν 450(αντε γεια)ειπα να παρω την izabella(φοβερο σεξ)κ την sylvia.η κοπελα μου ειπε οτι αν θελω κ λεσβιακο(ηθελα να παιξουν κ μεταξυ τους βεβαια αλλα δεν ηταν βασίκο.)να παρω anna κ iza.οκ λεω μια κ μεμονωμενα εχω συνευρεθη κ με τις 2 μδν καλες εντυπωσεις(βλεπε κριτικες)οι κοπελες στην ωρα τους στο χοτελι.κ βουρ απευθειας τριπλο γλωσοφιλο.(παλιοι γνωριμοι.)ξεκινουν να γδυνουν η μια την αλλη(εγω ηδη μονο την κολονια φοραγα!!).γυμνες κ οι 2 ερχονται προς το μερος μου με την iza να ρωταει μωρο μου εχουν γλυψει την πουτσα σου 2 γλωσσες?οχι της λεω αλλα γι αυτο γινεται αυτη η συναθρηση αποψε!τι το θελα?ξεκινανε κ οι δυο γλυψιμο πανω κατω ρουφαγε η μια εγλυφε η αλλη κ εναλαξ.κτοθ δυο μαζι να ρουφανε μπαλακια να τα μαλαζουν να τα γλυφουν(τι τραβηξαν κ αυτα εκεινη τη μερα)Μεγάλο χαμόγελονα το φτυνουν να το δαγκωνουν με την iza(αυτη εδινε το ρυθμο οπως παντα)να πιεζει το κεφαλι της αννας για deepthroat.μετα την αποθεωση του διπλου στοματικου της βαζω στα 4 για να γευτω κ γω κα μουνακιατνους κ τις τρυπουλες τους ενω αυτες δεν σταματησαν λεπτο τα φιλια κ τα κολοχαιδεματα!στη συνεχεια σκουφι η izd καβαλει τον τζιμακο κ η αννα. Καθεται στο προσωπο μου ενω ταυτοχρονα παιζει τa βυζια της iza.αλλαγη σκουφιου(πρεπει να χαλασαμε καμια ντουζινα)η αννα στα 4κ αβερτα σφυροκοπημα. Με την iza στο πλαι να χαστουκιζει τα κολομερια της αννας κ να με σπρωχνει απ το κολο κ να λεει γαμα την. Πιο δυνατα πιο βαθια.για κανα μισαώρο δεν ηξερα απο ποια τρυπα εβγαινα κ σε ποια τρυπα εμπαινα!!ενψ δεν σταματησαν λεπτο τα γλωσοφιλα κ τα παιχνιδια μεταξυ τους.ολη η καβλα ηταν οτκν τις εβαζα εναλαξ στα 4 κ ταυτοχρονα ηταν οι δυο τους σε 69 το βαζα στο στομα της μιας καποτα κ βουρ στο μουνακι της αλλης ενω απο κατω ευχαριστιομουν σπεσιαλ γλυψαρχιδι.νιωθωντας το τελος να ρχεται τις βαζω ξαπλωτες με τα προσώπα τους ενωμενα.το θεαμα με τις καβλες να φιλιουνταιενω στα χειλη τους κ στο στομα ειχαν το νεκταρ που τοσο απλοχερα τους χαρισα!εξαντλημενος(καθως ειχε προηγηθει κ εννιωρο δουλειας)αλλα πληρως ικανοποιημενος γυρισα σπιτι χαρουμενος που ειχα πραγματοποιηση αλλη μια φαντασιωση.επομενη σταση:fkk artemis στο βερολινο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.400
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2013
Μπραβο ρε φιλε!!!!!!
Παντα λεω οτι εστω για φορα στη ζωη του αυτο πρεπει να το κανει ο αντρας
24 Ιανουαρίου, 2014
Καλησπέρα. Θα ήθελα αν μπορείς φυσικά, τη βοήθειά σου στο να βρώ 1 ή 2 κοπέλες( παρτούζα). Μιας και είμαι νέος στο χώρο αυτό, θα εκτιμούσα πολύ όποια πληροφορία. Έχεις να προτείνεις site, τηλέφωνα κ.τ.λ.??? Ευχαριστώ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2