Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γιορτή της γυναίκας και αποφάσισα να τη γιορτάσω με το δικό μου τρόπο....βλέποντας κάτι καινούργιο και σε πρακτορείο και κοπέλα.
Η έρευνά μου από μέρες είχε εστιασθεί στην Αντριάνα....
Κοπέλα που έμεινα κάγκελο από την είσοδο του χώρου μου...ντυμένη φοβερά,κόμμωση τρελλή, ´´δίμετρη,, στυλάτη,αεράτη, με ένα χαμόγελο που σε κάνει να κολλάς μαζί της....που ήταν και έχω χαλάσει τα λεφτά μου αλλαχού...μιλάει ελληνικά τέλεια , με ένα τόνο ναζιάρικο που σε τρελλαίνει.
Πεντακάθαρη, μυρωδάτη, βελούδινο δέρμα,δε βρήκα ατέλεια όσο και νά έψαξα....όλα καλοβαλμένα όπως πρέπει .Νομίζω η τέλεια γυναίκα που προσωπικά μου αρέσει.
Πολύ καλή στα του αγώνα που σε καθηλώνει σε όλο το διάστημα που είναι μαζί σου. ...στα πάντα άπαικτη.Δεν την άγχωνε ο χρόνος.
Εκνευριστική η άθροιση στο τέλος( 120+20+20) ...αν και θα πώ ότι ήταν χαλαρή, αλλά βλέπεις είμαι καλός στα μαθηματικά και δεν ήταν κανένα κολόπαιδο να κάνω λάθη...
Social time στα ενδιάμεσα τέλεια.....θα με ξηλώσει κανονικά αυτή η γυναίκα....πάνε τα λεφτάκια μου...αχαχαχα

ΥΓ: γράφω όταν έχω : 1.ελεύθερο χρόνο γιατί εκτονώνομαι από τα νεύρα μου λόγω κρίσης
2. μπικικίνια γιατί και αυτά στερεύουν (κάποιος φίλος εδώ μεσα μουπε ότι θα το βυθίσω το πλοίο) Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2013
Μιλαμε το σωμα της ειναι ιδιο ακριβος ιδιο με της βικης απο κολονου 27 υπογειο 3η βαρδεια ε? δεν εχς δικιο?
15 Μαρτίου, 2013
Γίγαντα μουνογιατρέ λύσε μου μια απορία: Με τα βυζιά της τι παίζει; Εμένα μου φαίνονται...ξεφούσκωτα στις φωτογραφίες. Ισχύει αυτό ή πρόκειται για λάθος εντύπωση; Κατά τα άλλα θα ήθελα κι εγώ να την κουτουπώσω, αλλά το στήθος λίγο με χαλάει!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2