Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 141212
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάνε καναδυό εβδομάδες που συνάντησα την Ανίτα. Είχα ακούσει τόσα και τόσα που περίμενα καμιά μιλφάρα παράξενη κλπ. κλπ. Όταν κτύπησε η πόρτα αντίκρισα μια ξανθιά γυναικάρα όμορφη αεράτη που αμέσως έσπασε τον πάγο με ένα φιλί. Λιγάκι σοκαρίστηκα και σκέφτηκα μήπως έστειλε άλλη γυναίκα να με ψαρέψει. Είχα διαβάσει τόσα ρε γμτ. Η Ανίτα γδύθηκε αποκαλύπτοντας ένα στρουμπουλό αλλά αρμονικό σώμα με ωραία φυσικά στήθη θαυμάσια για την ηλικία της. Πρέπει να είναι 35-37 χρονών. Πήγε αμέσως στο μπάνιο και όταν βγήκε ήπιαμε μαζί το καφεδάκι μας πού είχα παραγγείλει . Παράλληλα αρχίσαμε τα χαδάκια και πέταξε την πρώτη ατάκα ‘’πόσο μεγάλο είναι’’ . Ναι της λέω ‘’για να σε φάω κοκκινοσκουφίτσα ‘’. Το ένα γλωσσόφιλο έφερε το άλλο και βρεθήκαμε σε ένα άγριο 69 όπου απόλαυσα το πεντακάθαρο νινάκι της. Εκείνη μου τον σκούπισε με κάποιο αρωματικό μαντηλάκι πριν τον βάλει στο στόμα της και τον εξαφανίσει. (Σε κρυφή φυλακή !!!). Σε λίγη ώρα είχαμε γυρίσει σε ιεραποστολικό με την κοπέλα να συμμετέχει με δύναμη και μικρές φωνούλες. Όταν τελείωσα μ’ ευχαρίστησε επειδή ήταν και για κείνη υπέροχα. ( 2η ατάκα). Στο ημίχρονο άρχισε να μου λέει διάφορα οικονομικά θέματα διανθισμένα με εξωτερικούς παράγοντες κλπ. Εντάξει – όπως έλεγε και ο παππούς μου- μην τον διακόπτεις τον αρκεί να μην γίνει επικίνδυνος. Πλάκα είχε μέχρι να σβήσω το τσιγάρο. Ξεκινάω 2ο γύρο με γλώσσα , χέρια , δάκτυλα με την Ανίτα να γουστάρει και να ακολουθεί. Βγάλαμε τα μάτια μας εν ολίγοις με το τελείωμα στο στόμα της. Πήγε στο μπάνιο για λιστεριν ή κάτι παρόμοιο και γύρισε στο κρεβάτι για κουβεντούλα. Ήθελε και 3ο γύρο αλλά η σαρξ ασθενής πουτάνα ηλικία. Πάντως πέρασα υπέροχα με μια ζουμερή όμορφη γυναίκα που της αρέσει πολύ το σεξ και αυτό έχει νομίζω την μεγαλύτερη σημασία. Φιλάκια βρε Ανίτα .-

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
sexodaskalos
Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
18
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού