Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 75994
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την ναντια την εχω ξαναπαρει στο παρελθον και ειχα μεινει αρκετα ευχαριστημενος γι'αυτό και την ειχα στειλει και στο αδερφι μου περυσι.
Αρχη του μηνα στην πρωτευουσα για δουλειες και κλασσικα δυο πορνοραντεβου για το διημερο.
το ενα με πιπινοτραβελλο διαμαντι Κουλκαι για το αλλο επελεξα να ξαναπαρω την ναντια για μιλφοπηδημα.
Κλεισιμο ραντεβου ευκολο,στο πορνοιδρυμα της παραλιακης οπου εφτασα καβαλωντας το διτροχο κτηνος το οποιο και παρκαρα σε περιοπτη και σχετικα ασφαλη θεση στο πεζοδρομιο εμπρος απο τον πορνοοίκο φιλοξενιας.
Δωματιο στον 2ο με τζακ υποχρεωτικα διοτι η φτωχεια θελει καλοπεραση Γερο-μύστης.
Χαλαρωση στο τζακ μεχρι την αφιξη της πορνομεγαλοκοπελλας η οποια ηρθε στην ωρα της.
Ειναι μια ψηλη μιλφ με πιασιματα γυρω στα 50 ισως και κατι πιο λιγο.Με ενα οχι ασχημο αλλα προς το καλο προσωπο. Μεγαλα βαρια στηθη λιγο πεσμενα λογω ηλικιας αλλα με μεγαλες ωραιες ρωγες του γουστου μου.Καπως πεταχτη κοιλιτσα που δεν ενοχλει και κωλαρα ομως για ξεπατωμα.Κατσικογάμης
Φορεμα στενο οχι προστυχο αλλα σεξυ και αρκετα ψηλα τακουνια.
Αμοιβαιες φιλοφρονησεις φιλι και μεσα για μπανιο η κυρια.
Στα του αγωνα τωρα....
Χαμουρεμα με χαδια και φιλια στο κρεββατι.φιλι βαθυ υγρο οπως κανω κεφι γλυψιμο στο λαιμο και στις ρωγες μου και κατεβασμα προς τα κατω. πολυ καλη πιπα αρκετη ωρα με deep και αρκετα φτυσιματα και gagging πολυ με υγρασια στα ματια .
την γυριζω σε 69 οπου μου εστρωσε την μουναρα της στο στομα για γλυψιμο οση ωρα εκεινη ασχολουνταν στα πιο χαμηλα στρωματα.
Καλο γλυψιμο απο μερους μου γιατι το κανω πολυ κεφι και περασμα καποτας και reverse cowgirl με βαθια καθισματα απο την αρχη λογω προεργασιας που ειχε γινει.
Στησιμο στα 4 την κωλαρα της και σπρωξιμο κανα 10λεπτο αργα και δυνατα.
Πεταω περα την καποτα τη πιανω απο το μαλλι και χυσιμο μεγαλοπρεπες στην μουρη με πολυ καλη ποσοτητα και μετα παρτον μεσα και στο στομα ξανα.
Στο μπανιο οχι με πανικο τρεχοντας και σοσιαλ αρκετο γιατι δεν υπηρχε πιεση χρονου στο τζακ ,τσιγαρακι,κουβεντα γενικα και εναρξη δευτερου γυρου.
Γλυψιμο εκατερωθεν αρκετο ορθιος εγω παλι και καβαλημα για να παιρνω και τις ρωγες της στο στομα μου,φτιαχτηκα πολυ,φρεναρισμα ρυθμου απο μερους μου και γυρισμα στα 4 για καρφωμα κρατωντας την ποτε απο τα βυζια της ποτε απο την μεση και σφυροκοπημα. ωρα για κουλουρι και φωνες καλες για να παρει χαμπαρι και ο οροφος να ζωντανεψει το πραγμα λιγο.
Φωνες εκεινη μπινελικια εγω χα χα χα καλη ροδελα και τα κωλομερια τροφαντα οτι πρεπει να ακουγονται τα χτυπηματα πανω τους στις παλινδρομησεις.
γυρισμα σε ιεραποστολικο και απο τον κωλο παλι, δεν αντεξα ξανα πεταγμα καποτας και μεσα στο στομα οπου και κατεθεσα γενναια με συνεχιση του γλυψιματος.
μπανακι,λιγο σοσιαλ ,δωρακι με ενα μπατσακι στα πισινα και τσις και νανι μετα.
Απολογισμος η ναντια ειναι μια νταρντανομιλφ μια τιμια προταση δεν συστηνεται για πιπινολατρεις,δεκτικη ευχαριστη και δεν κοροιδευει,μονο κατι ψευτοβογγητα αλλα την ειδα βελτιωμενη και εκει.
Σε καμμια περιπτωση δεν νοιωθεις οτι τα χρηματα σου πηγαν χαμενα οταν ξερεις τι προκειται να συναντησεις .
Καθαρη και περιποιημενη.Καμμια απο τις 2 φορες που την εχω παρει δεν εντοπισα καποιο προβλημα οσμων η αναπνοης ισα ισα το αντιθετο αλλιως δεν ξαναπηγαινα ουτε με σφαιρες.
Εγω την κανω κεφι. Αλλωστε περι ορεξεως κολοκυθοσπανακοπιτα για οποιον αρχισει να λεει τα δικα του.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2001
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2013
συναθλητη μου,το ειπες και συ περι ορεξεως...Χμμμ;
καλα να της σκισεις τη σουφρα,καλα να τη χυσεις στη μαπα αλλα να την γλυψεις κιολας...ΗΡΩΑΣ...
απορω πως δουλευει αυτη η γυναικα,αλλα απο την συχνοτητα κριτικων μαλλον την καταλαβανε και βαραει μυγες.ισως γι αυτο παρουσιαζεται και διορθωμενη.μακαρι να εβαλε μυαλο...Γερο-μύστης
12 Μαρτίου, 2013
μου αρεσει φιλαρακι και ναι διορθωμενη για αυτο τον λογο της ανεβασα κριτικη τωρα χωρις να σημαινει οτι αντιμετωπισα προβλημα πιο παλια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2