Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Call-Girls 42591
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πίσω απο το Ωνάσειο,Δευτέρα μεσημέρι. Εύκολη και γρήγορη συννενόηση,παρόλο που πήρα για Κατερινάκι γιατι είχα χάσει κάποια επεισόδια.Σκάει η δεσποινής και μένω χάνος.Σοβαρά δεν ξέρω αν ήταν απο την καύλα αλλά είδα ένα κορίτσι πολύ πιο όμορφο και συμπαθητικό απο αυτό τον φωτό.Ματάρες σε ένα προσωπο αρχικά ψυχρό αλλα πανέμορφο και σώμα αθλητικό με τον κώλο να ξεχωρίζει.Συστάσεις ,και βουρ για μπάνιο και μάχη. 4 γύροι στο 2ωρο , ο ένας καλύτερος απο τον άλλο.Φιλί καύλα,πίπα μαεστρική και όχι και μη σε τίποτα. Ο κώλος με έβαλε σε πολλές σκέψεις αλλά πραγματικά δεν προλάβαινα.Στάσεις ..μέχρι και Πανόρμου και γενικά κορίτσι που αν εξαιρέσεις ότι λόγω γλώσσας δεν παίζει social time(εμένα δεν με χάλασε καθόλου)τα τιμάει τα λεφτά του.Ειδικά δε απο την ώρα που την περιποιήθηκα και εγώ ανέβασε κατα πολύ στροφές. Όσο για το θέμα στραβισμού που αναφέρθηκε σε άλλη κριτική ,εγώ δεν είδα κάτι.Συμπερασματικά, όποιος θέλει ενα τίμιο γαμήσι που ακροβατεί μεταξύ gfe και pse δεν θα περάσει άσχημα.Το Κατερινάκι φαίνεται να άφησε διάδοχο που τουλάχιστον στην αρχή το πάει μια χαρά.Ελπιζω να συνεχίσει έτσι.Να πώ ότι όσον αφορά την βαθμολογία σε σώμα και πρόσωπο δυσκολεύτικα να καταλήξω λόγω των για μένα παραπλανητικών φωτό και γιατί το κοριτσάκι είναι χάρμα αλλα.... και αν έχουν περάσει κορίτσαροι κατα καιρούς.

Υ.Γ. Έχω αφήσει εδώ και καιρό τα κασκαντεριλίκια λόγω χρημάτων,αλλα το συγκεκριμένο γραφείο νομίζω αποτελέι παράδειγμα για όλα τα άλλα.Μέχρι στιγμής δεν μου την έχει "φορέσει" σε κανέναν τομέα,και απο ότι βλέπω το έχει πιάσει το νόημα και "ανοίγεται",πάντα τηρώντας κάποια στάνταρ.Ελπίζω να το ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα. Μόνη παραφωνία οι ψηλές τιμές,αλλα οφείλω να πώ πως μέχρι τώρα δεν τα έχω κλαψει καθόλου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού