Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την silvia την συναντησα λιγο πριν τις γιορτες(ημερομηνια ενδεικτη)μια κ ειμαι τακτικος πελατης του συγκεκριμενου γραφειου(izabella θεα!)ειπα να δοκιμασω κ το 20χρονο τουμπανακι.η κοπελα ειναι οπως στις φωτο με τις natural βυζαρες να κλεβουν την παρασταση κ μια εκφυλη(σχετικα)φατσουλα.αφου εκανε μπανακι βουρ για τον αγωνα(κανε μου οτι θες μου πε)Χαμόγελοξεκιναει ενα αρκετα καλο στοματικο οπου τα κανει ολα ρουφαει γλυφει δαγκωνει το χτυπαει στην γλωσσα της στα χειλη της στα μαγουλα της!!βαλτο ολο μεσα της λεω κ δεν χαλαει χατιρη!θα γαμησεις κ τις βυζαρες με ρωταει?επιβαλεται της λεω οπου κ χαθηκε ο μικρος τζιμακος για μερικα λεπτα στην βυζοπαγιδα!:Έρωταςπερασμα σκουφιου κ μετα εναλάγη ολων των στασεων με αποθεωση οταν καβαλαει απανω κ βλεπεις τις βυζαρες να κουνιουνται!!αλλαζα σταση καθε λιγο κ αυτη εκει fuck me κ κόντρα fuck me!!της ζητησα να τελειωσω στιςβυζουμπες κ μετα να τα γλυψει κ η καβλιτσα υπακουσε!!γενικα ειναι μια καλη περιπτωση με 2(η μια δεν αφορα την κοπελα)επειδη ειναι σχετικα νεα στην δουλεια εχει αρκετα να μαθει.ενω τα κανει ολα οπως θα τα ζητησει ο πελατης δεν παιρνει πρωτοβουλειες(οπως η iza που μπορεις να αφεθης κ να σε παρασυρει στο δικο της ρυθμο που ναι συνηθως τερμα γκαζια) η silvia απλα περιμενει απο σενα να την κατευθεινης.2ον οπως εχω ξαναγραψει(κ οχι μονο εγω)το κοστος ειναι αρκετα ψηλο(ακομα κ για την πολεμικη izabella)_παντως με την εμπειρια που θ αποκτησει γιατι μου δωσε να καταλαβω οτι την γουσταρει την δουλεια θα γινει αρκετα καλη.οποιος μπορει να διαθεσει το (ακριβο)αντιτιμο πιστευω θα περασι καλα.α να τονισω οτι μιλαγαμε στα αγγλικα που ναι καλυτερα απ τα ελληνικα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.404
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 02 Μαρτίου, 2013) 02 Μαρτίου, 2013
υπερτατη φιλοδοξια της να γινει καποτε izabella Γερο-μύστης
02 Μαρτίου, 2013
Με τριχεσ στον κωλο κι εγω δεν το πολυβλεπω!!!
02 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι το χα διαβασει κ γω σε μια παλιοτερη κριτικη σε μενα παντως ηταν φουλ αποτριχωμενη μπρος πισω!!
03 Μαρτίου, 2013
Ερώτηση: στο site της izabella δεν την έχει. Ξέρει κανένας αν παίζει ακόμη;;;
03 Μαρτίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κ εμενα ενας συναγωνιστης μου πε οτι σταματησε.στειλε ενα μηνυμα κ ρώτα φιλε
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5