Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δε θυμαμαιτην ημερομηνια ακριβως,αλλα δε πειραζειΧμμμ;......συναντηση σε χοτελι καλλιθεας ενα ψραιο απογευματακι....εχοντας πηδηξει τη μαμα η ιδεα της κορης με αναβε πολυ.....ετσι συναντηθηκαμε και ο κωλος της περασε τα πανδεινα απο το μικρο πιπηΓλώσσα.....συζητησιμη,προσχαρη με καλη πιπα και γλυψιμο αρχυδιων...καλη συμμετοχη και αρχη με την πρωταγωνιστρια να ιππευει με λιγη βοηθεια και σιγα σιγα τον πιπη....μετα απο κανα διλεπτο την γυρναω πλατη παντα απο πανω μου και αρχισα να την πηδαω γερνοντας τη μπροστα βλεποντας τη κωλαρα της και το σκισιμο της μουναρας της......χυσιμο με τα ποδια στους ωμους με τον πιπη σχεδον ολο μεσα της με μεριγκες γκριματσες πονου απο την ιδια......ξεκουραση,συζητηση λεγοντας μου οτι ο μικρος πιπης ειναι απο τα μεγαλυτερα καυλια που εχει φαει και απο οτι μου ειπε εχει πηδηχτει με περιπου 300!!!!!μετα απο 10 ο πιπης αρχισε να κινειται παλι και με τη βοηθεις των βυζιων της εφτασε στο απαιτουμενο υψοςΓλώσσα.....γυρνα της λεω και ετοιμασου.....καταλαβε οτι η σουφρα της θα σκιζοταν οποτε σηκωθηκε πηγε μπανιο εβαλε οτι επρεπε να βαλει για να μην πονεσει και.....ξεκινησαμε......επι 15 λεπτα τη βομβαρδιζα χωρις λυπηση και η φωτογραφια της σουφρας της στο τελος απιστευτη,κατακοκκινη και ...πονεμενηΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα....της λεω οτι σα τη μαμα της αντεχει το σφυροκοπημα,γελασε και μου ειπε οτι η μαμα της εχει πολλους δονητες για την περισταση για να εχει παντα ετοιμο το κωλο της.....γενικα ηταν καλα....ισως αν εχω τα λεφτα να τη πηδηξω με τη μανα της....το κανουν αλλα θελουν πολλα....οπως μου ειπε οτι εχει κανει παρτουζα με 3 και οτι αυτην και τη μανα της τις πηδουσαν 5!!! νοματαιοι σε ξενοδοχειο ενα ολοκληρο βραδυ,εκπροσωποι τηε αθανατης επαρχιας μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2013
ποιά είναι η μάνα της;
24 Φεβρουαρίου, 2013
η μανα της ποια ειναι ρε τυπε Μεγάλο χαμόγελο
24 Φεβρουαρίου, 2013
τι,παιζει και λεσβιακο? μανα με κορη?
T
tzooon1989
24 Φεβρουαρίου, 2013
Η Λιλη ειναι η μανα της! http://www.bourdela.com/call-girls/girls/lilli/
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.bourdela.com/call-girls/girls/lilli/
24 Φεβρουαρίου, 2013
H Ingrid απο Mamba ή ως AthensLilly sto facebokk
25 Φεβρουαρίου, 2013
δλδ ποσο παει το μαλλι και για τις δυο?μη μου πεις οτι παιζουνε και μεταξι τους..Χμμμ;
25 Φεβρουαρίου, 2013
Hey Βig

Έχε το νου σου - μη μας ξεπατώσεις τη κορασίδα Μεγάλο χαμόγελο
25 Φεβρουαρίου, 2013
Οι γκόμενες εχουν πάει με 3 και οι επαγγελματίες με 300 Μεγάλο χαμόγελο

καλα ποσες μερες κανει αυτην τη δουλεια ???

Εδω μεσα σε συνεδρια νυχτα πήγε με 5 ακόμα στους 300 εμεινε Χμμμ;
25 Φεβρουαρίου, 2013
Hi everyone, here Gabriela,,i DONT make group sex even not 3 some,,,and alsou i DONT make sex with my mather,,
why need say so Dirty Lies?!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2