Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση πολυ προσφατη.κλεισιμο ραντεβου χωρις καμμια δυσκολια.για την ακριβεια με ενα σμς δικο μου και ενα δικο της.
Το εγκλημα τελεστηκε αργα το βραδυ στο θεραπευτηριο της παραλιακης.
Δωματιο στον 2ο με τζακ που γνωριζω απο προηγουμενες συνευρεσεις οτι κανει κεφι.
Ενημερωση οτι θα καθυστερησει λογω κινησης.εγκαιρα παντα.
Εισοδος με κεφι και χαμογελο φορωντας κοντο φορεματακι ψηλοτακουνα και νυχια ασορτι πανω κατω με τις κατακοκκινες δικτυωτες της καλτσες.σοσιαλ 20" και κατευθειαν στον αγωνα με σχολιο οτι θα τα πουμε στο διαλειμμα Χαμόγελο γιατι ειχαμε μηνες να ειδωθουμε Κατσικογάμης.
Στα του αγωνα τωρα. ηρθε οπως παντα να τιμησει τον πελατη.
φιλι οπως κανω κεφι βαθυ υγρο,(ξερει τα χουγια των συχνων πελατων της)πιπα για σεμιναριο με πολυ γλυψιμο στα μπαλλακια και ενα deeeeeeepthroat μεχρι gagging χωρις χερια καθολου.
Πυρκαυλος εγω γυρισμα μονη της σε 69 φερνοντας μου το πεντακαθαρο μουνακι της απαιτωντας καλο γλυψιμο μπρος και πισω.δαχτυλο στο κωλαρακι ,κουνηματα στο στομα μου συνεχως και ξαφνικο καβαλλημα και βαθια καρφωματα στο εργαλειο μου κοπανημα αρκετη ωρα και γυρισμα σε reverce cow girl να την κοιταζω στον καθρεφτη να ανεβοκατεβαινει και να φτιαχνομαι ακομη περισσοτερο. στησιμο στα 4 και προσκληση για εισοδο στον παραδεισο.
Στα 4 παντα με τρελλαινει και δεν αντεξα.Καταθεση στο στομα.
Στο μπανιο με την ησυχια της και βουρ παρεα στο τζακουζι.κουβεντα χαλαρη κανα 15λεπτο και ενα footjob μεσα στο νερο που με τρελλαινει.(η μαρινα εχει πολυ περιποιημενα και ομορφα ακρα)
Ορθιος παλι και πιπα θεικη ξανα πολυ ωρα στο ρυθμο που εκεινη επεβαλε οχι βιαστικο αλλα μερακλιδικο και πολυ κεφατο εννοειται χωρις να ακουμπησει καν χερι και αναποφευκτα τελειωμα στο στομα της.
τσιγαρο και ρηλαξ στο τζακ.
η συναντηση κρατησε αρκετα παραπανω απο το κανονικο λογω κουβεντουλας after fuck.
εν κατακλειδι χιλιοειπωμενα η μαρινα ερχεται για να πηδηχτει και να γουσταρει ο πελατης.και εαν ειναι και απο τους μονιμους ακομη καλυτερα και για τους δυο.
Ητανε το ενα απο τα δυο ραντεβου του διημερου και το εβαλα πρωτο για να γινει καλη αρχη.
Δεν συνισταται για πιπινολατρεις,και για γουτσουγουτσου,και αναζητητες τελειου προσωπου.ωριμη γυναικα με σφιχτο υπεροχο κορμι και ατελειωτα ποδια,κωλο για σεμιναριακα πηδηματα.Προσωπο σπασμενο και βυζακια οχι ιδιαιτερα καλοφτιαγμενα αλλα οταν γαμιεται γαμιεται σαν να μην υπαρχει αυριο.

Παρεπιπτοντως το ζευγαρακι που εμπαινε κατα τις 11 παρα με την μπεμπα με τα καστανα μακρια μαλλια και τα γυαλακια εαν ειναι συναγωνιστης και η κοπελλα ειναι cg ας μου κανει ενα πμ το τηλ της.Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2013
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2013
πως την βρισκουμε αυτη την γυναικαρα???
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχει δικο της θρεντ Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα το βρείς μονό σε.........2314 σχόλια σε θρέντ μαν Κουλ

επειδή δε φαίνεσαι να ψάχνεις, λάβε

http://4all-and-all.blogspot.gr/2012/06/100_27.html

υγ. καλό κουράγιο & υπομονή
24 Φεβρουαρίου, 2013
Τί μας προσέφερες παραπάνω από τους υπόλοιπους 38 που έγραψαν τα ίδια?
(Updated: 24 Φεβρουαρίου, 2013) 24 Φεβρουαρίου, 2013
Προσφερει την επιβεβαιωση οτι η μαρινα εξακολουθει να ειναι το απολυτο vfm στην πολη palermo.
Αν δεν θες να διαβασεις αλλες κριτικες για την μαρινα, τοτε μην τις διαβαζεις.
Δεν σε υποχρεωνει κανεις.
Επειδη δηλαδη γραφονται συνεχεια θετικες κριτικες, πρεπει να σταματησουν να γραφονται γενικα? Γιατι? Για τα νεα μελη παντα θα βοηθανε οι κριτικες. Οι παλαιοτεροι ξερουν οκ αλλα η επιβεβαιωση καποιων πραγματων, δεν κανει κακο. Ισα ισα.
Η μηπως να αρχισει ο καθενας να γραφει αρνητικες κριτικες για να διαβασεις...κατι διαφορετικο?
Ακυρο το σχολιο σου τυπε.
24 Φεβρουαρίου, 2013
καλα και εγω που εκανα κριτικη για μαρινα με κραξατε ορισμενοι,
δλδ πρεπει να κανουμε κριτικες μονο αν δεν περναμε καλα? Μαλακία
ο καθενας γραφει την δικη του εμπειρια..
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε πολύ ωραία η κριτική σου και επιβεβαιώνει πόσο σταθερή αξία είναι η Μαρίνα. Μη στεναχωριέσαι από άκυρα σχόλια, κάποιοι προφανώς θέλουν να ανεβαίνουν κριτικές μόνο για κοπέλες των γραφείων που συνεργάζονται (από ότι γράφουν και οι ανταγωνιστές τους εδώ). Εμείς θα ανεβάζουμε κριτικές για τις κοπέλες που περνάμε καλά, τιμούν τη δουλειά τους και δε ζητάνε και 200άρια για να καλύπτουν έξοδα νταβατζή, προμότορα κτλ.
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγορι εαν θελεις να γραψω και για αυτες που δεν πηγα οπως κανουνε ξερεις ποσοι να το κανω.και θα τα γραψω ετσι που θα το πιστεψει και η τανα που δεν την πηδηξα. τσις και νανι και στα καμαρινια σας μια παρτη. αφου εισαι και το πιστευω σοβαρος τι σε χαλαει εσενα? κεφαρα και το εγραψα οπως θα μπορουσα να το γραψω αλλες 38 φορες ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ.οπως θα γραψω σε χρονο που εγω θα επιλεξω και για κατι ΣΑΜΙΑΜΙΘΙΑ που εχουνε μπει 10αρια και δεν ειναι ουτε καν μυγοφτυσματα και κριμα τον κοσμο που πηρανε στο λαιμο τους οσοι τα γραψανε.

Με εκτιμηση και σεβασμο

ΜΙΧΑΛΗΣ
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8