Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Call-Girls 42572
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είπα και εγώ να κάνω τη δεύτερη δοκιμή μου με cg. Ημερομηνία ενδεικτική. Είχα λυσσάξει για την Κατερίνα από το συγκεκριμένο γραφείο. Παίρνω ένα, δύο τηλεφωνάκια την προηγούμενη ημέρα, δεν το σηκώνουν. Και μετά από μία ώρα, η "θεά" του γραφείου μου κάνει αναπάντητη!!! Πρώτο φάουλ! Ούτε κολλητή μου είστε κυρία μου, ούτε ξέρετε το χώρο που βρίσκομαι ή την οικογενειακή μου κατάσταση ή το πώς έχω περασμένο το τηλέφωνο σας στο κινητό μου για τέτοιες αβρότητες. Το καταπίνω και παίρνω ξανά. Το σηκώνει μία αλβανορουμάνα, που αφού με τα χίλια ζόρια συνεννοηθήκαμε, τις μισές του γραφείου μου τις έβγαλε στη σύνταξη και τις άλλες μισές με περίοδο(οι κριτικές εδώ μέσα βέβαια να πέφτουν βροχή για τις κοπέλες τις συγκεκριμένες ημέρες). Τέλος πάντων, μου πρότεινε ή την Αλεξάνδρα στα 170 ευρώ ή την Αναστασία στα 130. Με βαριά καρδιά, αφού για άλλη ξεκίνησα, επιλέγω την Αναστασία για να είμαι εντός μπάτζετ. Την ημέρα του ραντεβού (1,5 ώρα πρίν) μου ξανακάνει αναπάντητη η θεά. Ξαναπαίρνω σαν το μαλάκα και μου πετάει οτί δυστυχώς μόνο με Αλεξάνδρα μπορώ να συναντηθώ. 1,5 ώρα πρίν το ραντεβού, αυτό λέγεται εκβιασμός κυρία μου. Γι'αυτο λοιπόν και εγώ προτείνω στη συγκεκριμένη αλβανορωσσιδορουμάνα να πάει εσώκλειστη να ξεσκατίζει καμιά γριά, γιατί για αυτήν τη δουλειά δεν κάνει. Ούτε ευρώ σε ζώα. Ευτυχώς, για μένα, την έσωσα τη βραδιά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2013
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2013
τις μισές του γραφείου μου τις έβγαλε στη σύνταξη και τις άλλες μισές με περίοδο
(οι κριτικές εδώ μέσα βέβαια να πέφτουν βροχή για τις κοπέλες τις συγκεκριμένες ημέρες)

< θα βοηθήσει να γίνεις συγκεκριμένος συνάδελφε να ξέρουμε ποιούς να αποφεύγουμε οι πιο νέοι του χώρου, που επιχειρούμε να ενημερωθούμε >
(Updated: 22 Φεβρουαρίου, 2013) 19 Φεβρουαρίου, 2013
1. Μάλλον τους έπαιρνες πριν τις 1.00, συνήθως δεν απαντάνε, κάποια στιγμή μου το είπε και η ίδια να παίρνω μετά τις 1.00.
2. Εντάξει η αναπάντητη που κάνουν ένα χτύπημα είναι, αν δεν μπορέσουν να σου απαντήσουν αμέσως, και το προτιμώ από το να με κλάσει το γραφείο ή να ψάχνω εγώ πότε είναι διαθέσιμοι να απαντήσουν.
3. Ρε τύπε από το βασικό/επαγγελματικό σου κινητό παίρνεις τηλέφωνο να κλείσεις κοπέλα; Και αν γίνει καμιά στραβή (πχ στείλεις πίσω τη κοπέλα) και πέσεις σε περίεργο γραφείο / περίεργη κοπέλα και σου ζαλίσουν τα ούμπαλα τι θα τους πεις, μη με παίρνετε τηλέφωνο, δεν είναι σωστό είμαι στη δουλειά τώρα;
4. Τι σημασία έχει αν είναι αλβανορουμάνα ή από το Άλφα Κενταύρου, τη τηλεφωνήτρια θα κλείσεις ή θα συζητήσεις για το Κυπριακό μαζί της; Παρεπιπτόντως η Β. μια χαρά ελληνικά ξέρει, μια χαρά με καταλαβαίνει και τη καταλαβαίνω...
5. Η μαλακία που σου κάνανε ήταν όντως που στο ακυρώσανε μιάμιση ώρα πριν, μεγάλο ξενέρωμα και φάουλ. Πάντως αν άντεχες τη διαφορά στη τιμή η Αλεξάνδρα είναι άλλο επίπεδο...
20 Φεβρουαρίου, 2013
Διαβαζοντας τα σχολια των φιλων, θα θελα να προσθεσω κι εγω τα δικα μου. Ξεκινωντας , τα Ελληνικα της κοπελας στο τηλ ειναι αρκετα για τις μεχρι σημερα συννενοησεις μας και ειναι ευγενικη. Αυτο με τις αναπαντητες με χαλαει κι εμενα, ναι μεν το κινητο μου ειναι αυτο που ανοιγει για προσωπικους λογους, ομως τοσο ακριβο ειναι το να χρεωσει μια κληση? Τοσα φραγκα βγαζουν! Προσωπικη αποψη οτι ειναι καπως φτηνιαρικη συμπεριφορα.
Οοσ για τα ρανεβου , κι εγω εχω επιχειρησει να δω την Κατερινα και μου ειπε μετα απο τηλεφωνηματα απο 1.30 μεχρι λιγο μετα τις 2.30 οτι "σημερα δεν θα δουλεψει". Αργοτερα , ανεβηκε κριτικη απο συνφορουμιτη γισ τη συγκεκριμενη μερα . Φυσικα δεν πιστευω οτι ειναι τα χρηματα του αλλου καλυτερα απο τα δικα μου, ομως πρεπει να εχουν ενα θεματακι συννενοησης με τα κοριτσια. Επισης το καλοκαιρι αρχιζε ραντεβου παντα μετα τις 7 ενω υποτιθεται οτι ξεκιναγαν στις 3. Ισως να τις εχουν χαλαρες για να συνεχισουν να τις εχουν....
20 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εκτός από το τελευταίο σχόλιο στα 4 πρώτα δεν έχεις δίκιο...
20 Φεβρουαρίου, 2013
...όσον αφορά την αλλαγή της τελευταία στιγμής, λες άνθρωποι είμαστε, μπορεί να έτυχε κάτι! ...στη θέση σου θα έριχνα άκυρο και θα ξαναδοκίμαζα άλλη φορά. Αλλά όσον αφορά τις αναπάντητες στο κινητό, με μία λέξη: αίσχος. Η συγκεκριμένη θέση της κοπέλας στο γραφείο, απαιτεί το λιγότερο διακριτικότητα και εχεμύθεια. Δεν νοείται να σου κάνει αναπάντητες για να την καλέσεις. Αν κάποιος καίγεται για ραντεβουδάκι, θα ξανακαλέσει όταν αυτός μπορεί. Και αν το γραφείο δε μπορεί να σηκώσει τηλέφωνα πριν κάποια συγκεκριμένη ώρα, ας το αναρτήσει στο site ή στην αγγελία του...
20 Φεβρουαρίου, 2013
Σχετικά με το ότι σε πήραν πίσω πρόκειται ή για άσχετους ή για σταρχιδιστές μη επαγγελματίες. Είναι βασική αρχή οποιασδήποτε επιχείρησης σχετικής με κάθε είδους υπηρεσία γύρω απο το sex, ακόμη και των sex shop να μην καλούν ποτέ πελάτες εκτός αν έχεις αφήσει μήνυμα σε τηλεφωνητή / sms όπου ζητάς ρητά να σε καλέσουν. Από την δεκαετία του 80 όταν παραγγέλνανε βιντεοκασέτες με τσόντες ερχόντουσαν σε διακριτική συσκευασία. Ούτε τα βασικά δεν ξέρουν ορισμένοι, τι να εξηγείς........
lsh
lsh
20 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την Κατερίνα και την Αλίνα που ρώτησα, μου είπε οτί έχουν σταματήσει. Πρίν λίγες ημέρες υπήρξαν κριτικές και για τις δύο. Τη ρώτησα ευθέως λοιπόν ποιές ήταν εύκαιρες και μου απάντησε, ύπουλα κατά την άποψη μου, τα 2 οικονομικά άκρα του "μαγαζιού". Γενικώς υποννοώ οτί το γραφειάκι έχει συμπεριφορά "περάσατε στην επόμενη πίστα" που τη θεωρώ εμετική. Άν για να φτάσω σε αυτή που θέλω, πρέπει πρώτα να πάρω ότι μπάζο έχει και δεν έχει το γραφείο, άστα και βράστα...
20 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1. Μετά τις 4.30μ.μ την πήρα.
2-3. Αντε,να χωνέψω την αναπάντητη την ημέρα που έκλεινα το ραντεβού. Το οτί δεν μου έστειλε ένα μήνυμα ή δεν με πήρε ένα τηλέφωνο για να μου ρίξει την ακύρωση ήταν πέρα για πέρα απαράδεκτο. Και χρεώθηκα 2 φορές και τη δουλειά μου δεν έκανα.
4. Μην το πάτε στο ρατσιστικό. Τώρα άν εσείς έχετε καλό κώδικα επικοινωνίας με τη Β. ή με τη Γ., μπράβο σας, εμένα τα extras και το πρόγραμμα μου το μουρμούραγε...
5. Πολύ απλά δεν ήθελα την Αλεξάνδρα μετά από αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα για τα χείλια της.
22 Φεβρουαρίου, 2013
η Κετερινα οτον ειχε σταματησει για 10 μερες περιπου, το ξερω απο πρωτο χερι, με το γραφειο ποτε δεν ειχα προβλημα, συνηθως κλεινω απο προηγουμενη μερα η 5-6 ωρες πριν.
23 Φεβρουαρίου, 2013
Φίλε nanakas είναι απόλυτα δικαιολογημένη η αγανάκτισή σου με όσα πέρασες. Απλά να προσθέσω κάτι που ίσως σε ανακουφίσει (εξ όσων γνωρίζω φυσικά): πρώτον όλες οι κοπέλες εργάζονται 3 το μεσιμέρι με 3 την νύχτα, δεύτερον η Κατερινούλα το τελευταίο διάστημα δουλεύει όποτε της την βαράει, χωρίς όμως να επιλέγει πελάτες. Άρα μην χολοσκάς γιατί απλά έπεσες στην περίπτωση, ατυχία βρε φίλε... Πάντως και εγώ αν περνούσα όσα πέρασες μπορεί να τα έγραφα και χειρότερα γιατί η ευθύνη του πρακτορείου παραμένει...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2