Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 3 10
Call-Girls 18655
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική...

Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα με ανταλλαγή 3 sms με σημείο συνάντηση ξενοδοχείο στο κέντρο...

Αφού συστηθήκαμε μου λέει πάω για μπανάκι μωράκι κ έρχομαι...βγαίνει ενώ εγώ ήμουν έτοιμος ήδη στο κρεβάτι και κάνει την ερώτηση ματ...είσαι ο τάδε από το ***** ε?
Λέω ποιό ? όχι δεν είναι από εκεί είμαι ο τάδε από το κινητό που ανταλλάξαμε μηνύματα.....ναι βρε παιδί μου μου κάνει αλλά εκεί με βρηκες έτσι δεν είναι?
Λέω όχι κάποιος γνωστός μου σε σύστησε.... και εκεί κάνει το κουλό παίρνει τα ρούχα της και λέει συγνώμη δεν μπορώ να σε πάρω...

Λέω ορίστε ? Γιατί? Σημειωτέον τα χρήματα ήταν ήδη επάνω στο κομοδίνο... μου λέει έτσι είναι η συμφωνία ...εκτός ***** δεν δέχομαι πελάτες....

Λέω καλά γατί δεν μου τα'πες αυτά από το τηλέφωνο ? τώρα είμαι με το πουλί στο χέρι και το χοτέλι πληρωμένο....
Λέει δε με νοιάζει φεύγω...
Κάνω τελευταία προσπάθεια και λέω κοίτα ξέρω τον Περικλή (από το γνωστό "τον πούτσο μου τον μερακλή") και απαντάει τιιιιιι????

Ξέρεις τον Περικλή κ γιατί δεν μου το πές???? Λέω αλλάζει κάτι τώρα??? Μισο μου λεει να τον πάρω τελέφωνο

Βρε ασταδιάλα βλαμμένο που θα ζητήσω και την άδεια του νταβατζή σου για να σε γαμήσω της ξαναλέω και σηκώνομαι ντύνομαι με τα νεύρα κουρέλια και το πουλί ανά χείρας...

Κάτσε μου λεει ρε να το συζητήσουμε ...βρε αει σιχτίρ από κει που θα κάτσω ...δε φτάνει που είσαι σαν Αλβανή πωλήτρια σε φούρνο και ζητάς 150άρες και 200άρες για να πληρώσεις τους νταβάδες σου ,θα μας περάσεις και από face control ζητώντας συστάσεις για να πηδηχτείς ?

Αυτά τα ολίγα συνέβησαν και μετά στο δρόμο δεχόμουν μηνύματα από αυτήν και τον προστάτη της (προφανώς του έδωσε και το κινητό μου το τσουλί) με απειλές του τύπου γιατί της φώναζες και γιατί της φέρθηκες έτσι λες και θα ψάρωνα ...
Τους έστειλα ομαδικώς λέγοντάς τους ότι αν ξαναχρησιμοποιήσουν το κινητό μου θα έχουμε άλλα τρεχάματα ...

Υψος στο 1,65 , ξανθό μαλλί, βυζί στρογγυλό 2άρι πλατιά μύτη μποξέρ, παχάκια πλάι στα μπουτάκια, κοντά πόδια και χαμηλοκώλα...από υπηρεσίες δεν έχω άποψη αλλά αν καθόμουν θα το κοβε το άθλημα για αυτό και αποχώρησα βρίζοντας ...

καλά ξεμπερδέματα σε όποιον πάει Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2012
Διάρκεια
30 λεπτά
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 TOMCRUISE, ZeroTolerance, antisthenis

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2013
Να φανταστω φιλε NITRO οτι οι φοτος ειναι fake??
17 Φεβρουαρίου, 2013
Ήμαρτον!!!Κ νόμιζα οτι τα είχα διαβάσει όλα εδω μέσα..Θυμός
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι photos τύπε είναι αληθινές! Κουλ
C
Cr9
17 Φεβρουαρίου, 2013
Οι φώτος δεν πρέπει να'ναι fake αλλά η τύπισσα είναι σίγουρα από άλλο ανέκδοτο...
Της στέλνω χτες μήνυμα για να μου πει λεπτομέρειες (πόσα θέλει ,για πόση ώρα και πρόγραμμα) και μου απαντάει ότι θέλει 150 ευρώ για μία ώρα(2 εκτονώσεις άνευ κουλουριού) + 20 για ταξί. Εννοείται ότι δεν πρόκειται να πάρω , ό,τι και να διαβάσω εδώ μέσα γιατί μερικές και μερικοί , ψάχνουν για μεγάλα κορόιδα !
Όταν κοπέλα μου ζητάς 170 ευρώ στις μέρες μας , θα πρέπει τουλάχιστον να προσφέρεις ένα γεμάτο 2ωρο , με τα πάντα όλα και να λες και 1000 ευχαριστώ σ'αυτούς που σε προτιμάνε .Γνώμη μου χωρίς να θέλω να προσβάλω κάποιον ή κάποια.
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι δεν ειναι fake απλά την κολακεύουν πολύ, ένα κοριτσάκι ειναι των 80-100 ευρώ max για μια ωρίτσα αλλά με μυαλό Φυλής
17 Φεβρουαρίου, 2013
χαχαχαχαχαχα απιστευτο
17 Φεβρουαρίου, 2013
πόσο ψευτής πρέπη να είσαι πες μου νίτρο χαχαχα τα υπολιπα ας κρίνουν μόνα τους ο κάθε πελάτης eyxaristwΈρωτας
17 Φεβρουαρίου, 2013
τι να κρινουμε ρε Σαλη μπερισα οτι εισαι εντελως για κλωτσιες?
17 Φεβρουαρίου, 2013
Κ εμένα σε μνμ που έστειλα μου είπε 150+20 ταξι τι έχει αυτο το μουνι χρυσό ασε μας κοπέλα μου εμπάργκο ρε μέχρι να μας παρακαλανε τα καριολια..

S
sohoviz
17 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω 40ευρω τα εδινα
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2