Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281090
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αγαπητοί φίλοι στην συνάντησα αρχές Δεκεμβρίου! Είχα διαβάσει και είχα ακούσει τα καλύτερα για αυτό και αποφάσισα να τηλεφωνήσω! Για μένα μετράει περισσότερο η διάθεση και η συμμετοχή από την εμφάνιση. Η έκπληξη ήταν ότι το πακέτο είναι πλήρες, δεν ξέρω αν είναι πάντα έτσι αλλά σε μένα κλείστικε πολυ γρήγορα το ραντεβού σε ξενοδοχείο κοντά στο Ωνάσειο, αμέσως με έκανε να νιώσω άνετα ανεβαίνωντας μαζί στο δωμάτιο. Το έκφυλο πρόσωπο αλλά και το μικροκαμωμένο καμπυλωτό κορμί της μου είχαν ανεβάσει την θερμοκρασία πριν καν μπω στο δωμάτιο! Τώρα απο πλευράς καθαριότητας αμμέσω μπάνιο και οι δύο και με ρώτησε τι εσώρουχα θέλω να φορέσει; Της απάντησα ότι πιστεύει αυτή καλύτερο και την περίμενα.... τελικά ήρθε με την πετσέτα γιατί κατάλαβε ότι η υπομονή μου είχε εξαντληθεί! Κατευθείαν βαθύ γλωσσόφιλο και τρελό πάθος που συνέχισε με πίπα τόσο βαθιά που σχεδόν έχασα το φως μου και φυσικά έγινε η πρώτη κατάθεση ... στην συνέχεια μασαζ απαλό αργό και γλύψιμο παντού (αν και ομιλιτική, δεν τρώει χρόνο στην κουβέντα)συνεχίζουμε με τα υπόλοιπα και γρήγορα δεύτερη κατάθεση.. συνεχίσαμε σε διάφορες στάσεις και εναλλαγές με τρελή έμφαση στην Ισπανική που έδεσε πολύ με τα υπόλοιπα... Με λίγα λόγια τέλεια!! Πρωκτικό δεν ζήτησα! Τα χρήματα τα πήρε στο τέλος!!! Τρεις φορές σε 1 ώρα είχα να το κάνω πάνω απο 10 ετία! Για εμένα από εδώ και πέρα στάνταρ επιλογή!Έχει 2 τηλέφωνα το παλίό ως 'Ελενα και το νέο σαν Ναομι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού