Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281434
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πρωτη συναντηση μου με την ελενα-ναομι πριν απο 1.5 μηνα που επεστρεψα ελλαδα για χριστουγεννα, μετα απο πολυ καιρο σκεψης και (δυστηχως) αναποφασιστικοτητας
την πηρα κυριακη μεσημερακι (την ξυπνησα την καημενη) και κανονισαμε ενα ραντεβου στις 7 στο σπιτι μου, που αργοτερα εγινε 7:30 οταν την ξαναπηρα για επαληθευση

εφυγα νωρις απο το σπιτι για να παω σε ενα ΑΤΜ και να την συναντησω γιατι δεν ηξερε πως να ερθει, αλλα η ελενα με καλεσε για να με ενημερωσει πως ειχε μπλεξει στην κινηση, και θα ηθελε κανα 15-30λεπτο και με ρωτησε αν ηθελα να παμε στον πριαμο ή να το ακυρωσουμε, μιας και της ειχα πει οτι ειμουν λιγο πιεσμενος χρονικα. μιας και ειμουν φτιαγμενος εφυγα για πριαμο οπου και περιμενα κανα 20λπετο για να αδειασει φτηνο δωματιο και να ερθει η ελενα.
περιμενωντας πληθος συναγωνιστων πηγαινοερχοταν και αναμεσα τους και ενα ντροπαλο ζευγαρακι εφηβων
επειδη εχω ενα θεμα με το προσωπο στις γυναικες ο φοβος μου με την ναομια ηταν μηπως δεν μου αρεσε το προσωπο της και ειχα μια αγωνια. οταν περιμενα ειδα ενα ξανθο πιπινι και ειπα μεσα μου "λες να ειναι αυτη να μας εκατσε τετοιο καυλακι" αδικα ομως. ευτυχως οταν εφτασε η ελενα και ειδα αυτη την προσωπαρα για εμενα και οτι ειναι γυναικαρα ανακουφιστικα και χαρηκα ιδιαιτερα. αρκετα φιλικη και με ενδιαφερον σοσιαλ μεχρι να αρχισουμε τον αγωνα

απο θεμα εμφανισης η ελενα ειναι 9αρι για μενα, κυριως γιατι μου αρεσει παρα πολυ το προσωπο της οπως προανεφερα και το σωμα της ειναι καθαρα PSE οπως μαρεσει. ο κωλος πολυ δυνατος ενω το στηθος αν ειναι λιγο μεγαλο, δεν με χαλασε οντας συνηθισμενος στα στριποβυζα. παρολα αυτα αν ηταν λιγο μικροτερο θα ηταν πιο ταιριαστο με τον αδυνατο της κορμο. τελος τα τατουαζ μ'αρεσουν γενικα, οποτε δεν με ενοχλησαν, εκτος απο την τζεσικα ραμπιτ, που αντικειμενικα ειναι μεγαλο τατουαζ και σε αμφιλεγομενο μερος οπως της ειπα

στα του αγωνα το στοματικο ηταν καλο και βαθυ, με παραλληλα ελευθερα πιασιματα οπως μ'αρεσουν και αρκετη υπομονη. στο σεξ ηταν ορεξατη και δεκτικη χωρις να αντιδρα σε μερικα αποτομα σφυροκοπηματα και χωρις φανφαρες και ορλιαχτα απο τα σαγωνια του καρχαρια. τελειωμα στο στομα οπως μ΄ρεσει και παλι διχως σουξουμουξου (εβαλα "τα καταπινει" γιατι δεν τα εφτυσε μπορστα μου, τωρα στο μπανιο τι εκανε δεν ξερω, αλλα προτιμω να φανταζομαι το πρωτο:Ρ)

λιγο σοσιαλ και χωρις να χασουμε πολυ χρονο και ξεκινησαμε για δευτερο γυρο, χωρις ομως ευτυχη καταληξη γιατι ο μικρος δεν ελεγε να σηκωθει. δυστηχως δεν καταφερα να απολαυσω αυτο τον κωλο που τοσο μου αρεσε και εδωσα υποσχεση για την επομενη φορα. κατσαμε λιγο παραπανω, αλλα οχι παρα πολυ λογω επομενου ραντεβου. αυτο που μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση ηταν οτι μου προτεινε να δωσω 80 αντι για 100, λογω των χρηματων που εδωσα για το ξενοδοχειο και επειδη της ειχα αναφερει πως προτιμω τα studio απο τα call girl και λογω τιμης. ελπιζω να μην την πειραζει που το αναφερω...

Το συμπερασμα μου ειναι οτι αξιζει τα 100/150 λογω εμφανισης/αποδοσης και προσωπικα θα την ξαναδω οταν ξαναρθω ελλαδα τον μαιο.

υ.γ. δυστηχως αν και παλιος, επειδη δεν εχω κριτικες δεν μπορουσα να βαλω οτι ηθελα, οποτε αν μπορουσα θα εβαζα 9,8,9,6,9,9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
dem
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6.363
Πόντοι:
8.345
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2013
μην φαντάζεσαι το πρώτο το μωρό τα φτύνει Κουλ
14 Φεβρουαρίου, 2013
πόσο σίγουρος ήμουν με αυτην την κριτική....Μαλακία
A
alpula
14 Φεβρουαρίου, 2013
Πες οτι τα καταπιε...τι παραπανω ικανοποιηση σου προσφερει αυτο?
14 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την περιμενες. στο timing επεσες μεσα?
14 Φεβρουαρίου, 2013
Γιατί θα έβαζες, αν μπορούσες, 6 στην επικοινωνία;
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μόλις το κατάλαβα ότι είχα σχόλια, μιας και πρώτη μου κριτική, οπότε έστω και καθυστερημένα θα απαντήσω.
Λάθος το 6 στην επικοινωνία, 7 θα έβαζα και πάλι λόγω των πολλών κλήσεων/μνημεία μέχρι να γίνει το ραντεβού, έναντι μιας κλήσης και επαληθησευσης.
dem
dem
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προς τι το Μαλακία ????
dem
dem
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μου αρέσει να τα καταπίνει η γκομενα, άρα αν το κανε είναι από μόνο του ικανοποίηση
dem
dem
27 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοείς στο timing αδερφέ?
dem
dem
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9