Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Call-Girls 31658
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα ξεκινήσω με την οικονομική κρίση,τα λεφτά που παίρνω δεν με φτάνουν,για πολυτέλειες,έχω όμως και το μικρόβιο του πουτανιάρη το οποίο μου μετάδωσε ένας συγχωρέμενος,ο όποιος στο γυμνάσιο και στο λύκειο, με έπαιρνε στις τσάρκες του,και με πήγαινε στις καλύτερες,να αναφέρω κάποια ονόματα,για να καταλάβουν και οι πιο παλιοι περί μικροβίου,Μαρίνα,και Νανά στην Καλύμνου Σοφη,στο ρδελο απέναντι απο το σταθμό Αττικής και τόσες άλλες που κάνανε κρεβάτι για τα μπούνια εκείνη την εποχή.ΧΤες λοιπον ,ο τζόγος μου έδωσε την δυνατότητα να κάνω ένα ραντεβού,για την ακρίβεια,ΚΡΟΑΤΙΑ-ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ 1/1,2.95.ΜΑΛΙ-ΝΙΓΗΡΙΑ 2/2,3.40.ΧΙΛΗ-ΑΙΓΥΠΤΟΣ Χ/1,4.00.ΙΣΠΑΝΙΑ-ΟΥΡΟΥΓΑΗ Χ/1,3.90.Το δελτίο έπαιξα 6ε,πήρα καλά λεφτά δώρισα σε φίλους συγγενείς και κράτησα και για το κέφι μου.Ραντεβού λοιπόν με την Κατερίνα,έυκολη συνενόηση,με την κοπέλα που μιλησα,η κοπέλα ήρθε στην ώρα της.Η πόρτα χτυπά ο forest ανοίγει.Νεαρά παλακίδα,συμπαθητική και τσαχπίνα,ενδυση τυπική,απαραίτητες συστάσεις και οι 2,κέρασμα ποτού,και συζήτηση γύρω απο το σεξ.Το μενού,πολλά φιλιά και χάδια στο σώμα,απο πλευρά της θα έλεγα προς το αισθησιακο,με αρκετα τριψίματα,και συναφη,δαχτυλάκια έβαλα,βυζάκια έπιασα,έκανα και εγώ τα δικα μου.Στο Σεξ καλή η συμετοχή της δεν έκανε ενέργειες για να αποφυγει,ήταν δεκτική και υπομονετική,το ραντεβου κρατησε 2ωρες και σκόραρα 2 φορές.Κοιτάχτε,για μένα σίγουρα υπάρχουν πιο καλές,σε σύνολο,για τους μεγάλους παικτες λέω το ίδιο,αλλά και εγώ πέρασα καλά,καθαρή η Κατερίνα και πάνω και κάτω.Να στε ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 06, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
451
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού