Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Call-Girls 7992
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τη Ζίνα με τον ερχομό της. Κομπλαρισμένη με το που ήλθε ,αλλά όπως πάντα...προσπάθησα να την κάνω να αισθανθεί άνετα....τώρα το τί καταλάβαινε ...αγγλικά νιέτε, και όλη την ώρα μίλαγε ρώσικα λές και εγώ καταλάβαινα. Κοντούλα, με ελαφρή μυτόγκα που δεν είναι αντιληπτή με πρώτη ματιά...αλλά τα μάτια του παλιού είναι αλλιώς....αλλά γιά μένα της αφαιρούσε κάτι...αυτό που δεν φαίνεται στις φωτό. Καλό σωματάκι αλλά αγύμναστο...σε λίγα χρόνια άν το αφήσει έτσι τοχασε....Πίπα καλή,βαθειά...ρε γαμώτο μόνο στο ντουέτο της επιτρέπει το γλύψιμο στο νιμού της....μούσπασε τάρχίδια με τη Γκαλίνα (που δε μιλάει καθόλου αγγλικά όπως κατάλαβα από μισόλογα...λες και αυτή τι....
Καβαλήκεμα καλό που νομίζω ότι φτειάχτηκε αμέσως ιδρώνοντας και κοκκινίζοντας...οκ είναι μικρή αλλά πρέπει να κατανοήσει ότι ο πελάτης πρέπει να ευχαριστιέται πρώτα.....τέλος του πρώτου γύρου και από εμένα με ψιλοεκνευρισμό μου χωρίς να το δείχνω....
Μου ζητάει αν μπορεί να καπνίσει...παρότι δεν καπνίζω...οκ ,ζητάει φωτιά επειδή δεν είχε...παραγγέλνω σπίρτα από ρεσεψιόν που καθυστερούν κανενα 15λεπτο, δε γαμιέται λέω...άστην να χαλαρώσει καπνίζοντας και μιλώντας όλη την ώρα ρώσικα...δηλ. ακαταλαβίστηκα γιά εμένα....επανέναρξη με εναπομείναντα χρόνο τεταρτάκι....ωραία λέω θα νοιώθει καλύτερα και θα απολαύσω....
Ξεκινάει μιά ωραια πίπα αλλά χτυπάει το κινητό της και ενώ με έχει φτειάξει....μου λέι πρέπει να φύγω....ο οδηγός μου....άντε και γαμήσου κοριτσάκι μου...φύγε
Το γραφείο τόχει κάνει πολλές φορές (τουλάχιστον 2...ο οδηγός να χτυπάει στη ώρα του ,να το προσέξει το γραφείο...τόχω πεί και στο τηλέφωνο)
Το Κατερινάκι από τη πρώτη μέρα που είχε έρθει σεβόταν απόλυτα το πελάτη να μη φάει χρόνο κι ας χτύπαγε ο οδηγός
Ζίνα πρόσεχε να μη μασάς χρόνο κοριτσάκι μου....θα σου βγεί σε κακό....από πελατεία εννοώ....130 Ευρώ και πολλά είναιΚεφάλι σε τοίχο!
Τώρα γιά τους άλλους ντόκτορες τι να πώ ...γούστα είναι αυτά.....που να δέιτε το άλλο ηφαίστειο γιά το οποίο θα γράψω...Χμμμ;Χμμμ;Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2013
Ωραία κριτική γιατρέ...Η Galina τι λέει τη δοκίμασες...Σκέφτομαι να τη πάρω αλλά κάτι μου λέει ότι θα ναι ξενέρωτη...μακάρι να διαξευστώ...θα περιμένω και καμιά κριτική να γραφτεί πρώτα...
04 Φεβρουαρίου, 2013
ηφαιστειο μμμ... για λεγε... μετα κωλου?
05 Φεβρουαρίου, 2013
"Μου ζητάει αν μπορεί να καπνίσει...παρότι δεν καπνίζω...οκ ,ζητάει φωτιά επειδή δεν είχε...παραγγέλνω σπίρτα από ρεσεψιόν που καθυστερούν κανενα 15λεπτο, δε γαμιέται λέω...άστην να χαλαρώσει καπνίζοντας και μιλώντας όλη την ώρα ρώσικα...δηλ. ακαταλαβίστηκα γιά εμένα....επανέναρξη με εναπομείναντα χρόνο τεταρτάκι....ωραία λέω θα νοιώθει καλύτερα και θα απολαύσω...."

κολπο ροκανισματος χρονου ; time out 15' ακριβοπληρωμενα λεπτα για τα σπιρτα !
Στο προφιλ της γραφει οτι δεν καπνιζει ;
Ο χρονος τελειωνει παντα στο ακεραιο.
05 Φεβρουαρίου, 2013
Γιατρέ εγώ πήρα απο τον ίδιο πάγκο Αναστασία στα 130 €.΄Ηταν καλύτερη ,μίλαγε αγγλικά,είχε μικρότερο στήθος, έδινε λοκό.Κάπνιζε αν και μη καπνίστρια κατά το site.Kaλά ...ήσια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4