Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Call-Girls 28999
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ηταν η δευτερη φορα που συναντω την αννα(η πρωτη ηταν αρχες του 12 οταν εκανα το πρωτο μου duo μαζι με την σταρ του γραφειου izabbela(νταρτντανα θεα του ερωτα!)η συναντηση κλειστηκε τσακ μπαμ με το γραφειο αψογο οπως παντα.η αννα στην ωρας.οσο αφορα την εμφανιση της οι φωτο στο σαιτ την αδικουν ως προς το προσωπο.ειναι ψηλη με μοντελε σωμα μακρια πόδια δυαρι βυζακι κ ωραια φατσουλα.οχι ακριβως του γουστου μου σωματικα(φαν των καμπυλων)ειναι καθαρη οπως ολες οι κοπελες του συγκεκριμενου γραφειου.στα του αγωνα τωρα. ανννουλα τα κανει ολα χωρις να δυσανασχετει.καλη πιπα με κ χωρις χερια γλυψωρουφηγμα στα μπαλακια.εναλαγη ολων των στασεων(επειδη ειναι λεπτουλα κ ελαφρια ειναι κ ευελικτη (να μου επιτραπει ο ορος).δεν λεει οχι πουθενα κ μετα απο καιρο νηστειας αποφασισα να φαω κ κουλουρακι!!:-)ωραιο κ σφιχτο σχετικα.το τελος ηρθε στο στοματακι της.σε γενικες γραμμες οποιος θελει να περασει χαλαρα μια ωριτσα η αννουλα ειναι καλη επιλογη(οποιος θελει πολεμο στο κρεββατι ας προτιμησει κατι αλλο.η αννα ειναι οπως το cafe del mar μετα απο μια dance βραδια.επισης οι τιμες ειναι σχετικα τσιμπημενες οπως εχω πει κ στο γραφειο.αν αποκτησει καποια παραπανω εμπειρια κ παρνει κ πιο πολλες πρωτοβουλιες στον αγωνα θα αποκτησει φαν κλαμπ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.400
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού