Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.
Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη γυναίκα έχει κάποια υπέρ και κάποια κατά που αναλόγως με την ζυγαριά (γούστα καθενός) την κάνουν καλή ή μέτρια επιλογή. Κακή δύσκολα πιστεύω.

Η Καρίνα, δεν είναι μικρή...40αρίζει και αυτό φαίνεται στο πρόσωπο της. Επίσης παρά τα σχετικά καλλίγραμμα πόδια της, δεν έχει καθόλου ωραίο κώλο και έχει μια πολύ αντιαισθητική μπυροκοιλιά. Επίσης όταν την είχα πάρει εγώ, ήταν απεριποίητη. Όχι βρώμικη...απλά όχι καλά χτενισμένη, βαμμένη κτλ.

Στην επικοινωνία είναι καλή και βγάζει καύλα, ειδικά όταν την πηδάς δυνατά. Κάνει πολύ καλή πίπα και δέχεται τα σκάγια παντού. Σούφρα δεν πήρα, αλλά φαινόταν δουλεμένη.

Προσωπικά δεν την ξαναπήρα και ούτε πρόκειται γιατί ενώ δεν έχω πολύ υψηλά στάνταρ εμφάνισης, η μπυροκοιλιά και τα σχετικά με χάλασαν πολύ...τόσο που δεν τελείωσα 2η φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2013
Kατά τη γνώμη μου, η συγκεκριμένη κάνει μόνο για όσους είναι λάτρεις της "πίσω πόρτας" .
Αντέχει δυνατό , ολονύχτιο ξεκώλιασμα , αλλά μέχρι εκεί.
Συμφωνώ για την μπυροκοιλιά και για τα όμορφα πόδια , αλλά το μεγάλο της ατού , είναι ότι γαμιέται ασύστολα από κώλο , χωρίς μα και μου...
17 Μαΐου, 2013
καμια πλυροφορια για το πως μπορω να την συναντησω???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2